Сила в правді

Навігація

Моторошну могилу з жабами розкопали археологи в Єрусалимі (фото)

Моторошну могилу з жабами розкопали археологи в Єрусалимі (фото)
в Закордонна правда/Новини

У Ізраїлі, у місті Єрусалим, археологи виявили дивне поховання. Поруч із останками людини була знайдена амфора зі скелетами обезголовлених жаб. На думку вчених, вік поховання сягає близько 4 тисяч років.

Про це повідомляє “Народна Правда” із посиланням на Jewish Business News.

Знахідку відносить до так званого ханаанського періоду, тобто до середини Бронзового століття. У той час в басейні струмка Нахаль Рефаім розташовувалося кілька поселень. Археологи виявили два храми і кілька могил.

“У той час було прийнято ховати померлих разом зі свого роду “похоронним набором”, який, як вважалося, буде служити померлому в потойбічному світі. Коли ми видалили камінь, який блокував відкриття гробниці, ми виявили незаймані тарілки і амфори. В одному з глечиків, на наш подив, ми знайшли купу дрібних кісток. З’ясувалося, що це, принаймні, дев’ять жаб. Цікаво, що вони були обезголовлені”, – повідомили керівники розкопок Шуа Кіслевіч і Зохар Тургеман-Яффі.

Моторошну могилу з жабами розкопали археологи в Єрусалимі (фото)

На думку вчених, жаби могли використовуватися як підношення у вигляді їжі, щоб померлий зміг поїсти в потойбічному світі. Крім того, у єгиптян і у інших сусідніх народів жаби вважалися символом відродження.

В посудині з жабами також виявлені залишки фінікової пальми, котра була частиною природної флори цього регіону. Вчені вважають, що ці пальми могли бути частиною саду, в якому проходили похоронні церемонії.

Нагадаємо, групі археологів за допомогою древніх записів на папірусі вдалося розкрити таємницю будівництва пірамід. У документах єгиптяни детально виклали спосіб, який вони застосовували понад 4600 років тому для транспортування кам’яних блоків, вага яких складала десятки тонн.

Додамо, на думку вчених Стенфордського університету, вже у досить недалекому майбутньому, людина, аби збільшити свої можливості, буде вкрита мережею різноманітних датчиків, сенсорів та імплантів. Вони поєднаються в один додатковий орган почуттів.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що було знайдено відому картину Рубенса. Портрет першого герцога Букінгемського Джорджа Вильерса близько 400 років вважався загубленим.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Закордонна правда

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: