Сила в правді

Навігація

Моторошну могилу з жабами розкопали археологи в Єрусалимі (фото)

в Закордонна правда/Новини

У Ізраїлі, у місті Єрусалим, археологи виявили дивне поховання. Поруч із останками людини була знайдена амфору зі скелетами обезголовлених жаб. На думку вчених, вік поховання сягає близько 4 тисяч років.

Про це повідомляє “Народна Правда” із посиланням на Jewish Business News.

Знахідку відносить до так званого ханаанського періоду, тобто до середини Бронзового століття. У той час в басейні струмка Нахаль Рефаім розташовувалося кілька поселень. Археологи виявили два храми і кілька могил.

“У той час було прийнято ховати померлих разом зі свого роду “похоронним набором”, який, як вважалося, буде служити померлому в потойбічному світі. Коли ми видалили камінь, який блокував відкриття гробниці, ми виявили незаймані тарілки і амфори. В одному з глечиків, на наш подив, ми знайшли купу дрібних кісток. З’ясувалося, що це, принаймні, дев’ять жаб. Цікаво, що вони були обезголовлені”, – повідомили керівники розкопок Шуа Кіслевіч і Зохар Тургеман-Яффі.

На думку вчених, жаби могли використовуватися як підношення у вигляді їжі, щоб померлий зміг поїсти в потойбічному світі. Крім того, у єгиптян і у інших сусідніх народів жаби вважалися символом відродження.

В посудині з жабами також виявлені залишки фінікової пальми, котра була частиною природної флори цього регіону. Вчені вважають, що ці пальми могли бути частиною саду, в якому проходили похоронні церемонії.

Нагадаємо, групі археологів за допомогою древніх записів на папірусі вдалося розкрити таємницю будівництва пірамід. У документах єгиптяни детально виклали спосіб, який вони застосовували понад 4600 років тому для транспортування кам’яних блоків, вага яких складала десятки тонн.

Додамо, на думку вчених Стенфордського університету, вже у досить недалекому майбутньому, людина, аби збільшити свої можливості, буде вкрита мережею різноманітних датчиків, сенсорів та імплантів. Вони поєднаються в один додатковий орган почуттів.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що було знайдено відому картину Рубенса. Портрет першого герцога Букінгемського Джорджа Вильерса близько 400 років вважався загубленим.

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.
Завантаження...
Завантаження...

Останні Закордонна правда

Scroll Up