Названо сім продуктів, які «розгладжують» зморшки

Названо сім продуктів, які «розгладжують» зморшки
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Сім продуктів містять колаген – білок, такий необхідний організму людини.

Про це розповіла лікар-дієтолог Центру метаболічної хірургії і баріатричної медицини Ешлі Барріент, передає «Народна правда» з посиланням на My Domaine.

Loading...

Барріент зізналася, що не відноситься до числа прихильників препаратів з колагеном, адже організм більшу частину білка не засвоїть. Замість цього вона пропонує додати до дієти корисні жири і овочі, а також продукти, що сприяють синтезу колагену.

Одним з них є червоний болгарський перець. У ньому міститься багато мікроелементів, вітамінів і амінокислот. Він допомагає не тільки синтезувати колаген, але і «працює» над зміцненням волосяних фолікулів, чи то пак покращує структуру волосся.

Далі помідор. Ця ягода забезпечує синтез білка завдяки кремнію, а також антиоксиданту лікопіну, стимулюючого роботу всіх органів. До того ж, цей антиоксидант допомагає боротися зі старінням шкіри.

А лосось містить не тільки колаген, але і мікроелементи, які підсилюють ефект. Серед них кислоти Омега-3 – на клітинному рівні підтримують здоров’я шкіри.

У списку опинився і коренеплід батат, який також бореться з вільними радикалами, що сприяють появі зморшок.

Дієтолог радить включити в раціон і м’ясо індички, адже при його вживанні виділяється карнозин, який з’єднується з колагеном і стає стабілізатором білка. Тому ще довго клітини колагену будуть стійкі до руйнування.

Шостий продукт – це яйця, які містять вітамін В. Він перетворюється на амінокислоту гліцин, яка також бере участь у синтезі колагену.

Сьомий – насіння соняшнику, в яких міститься величезна кількість ще одного антиоксиданту – вітаміну Е. Цей вітамін важливий для формування колагену і також «охороняє» шкіру від вільних радикалів.

Зазначимо, що колаген – основа сполучної тканини організму і відповідає за пружність, еластичність і зволоження шкіри.

Нагадаємо, мед може суттєво поліпшити здоров’я. Насамперед, мед є сильнодіючим антиоксидантом. Це властивість сприяє виведенню токсинів з організму. Крім того, має потужні антибактеріальні властивості.

Ми також писали, що американські вчені дослідили, яким саме має бути сніданок, який би допомагав худнути – сніданок, насичений білками.

Джерело: Народна Правда