Неприємний запах з рота і сім причин, що його провокують

Неприємний запах з рота і сім причин, що його провокують
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Неприємний запах з рота медики називають «галітозом». Причини цього явища можуть бути різні. Інколи це не лише заважає спілкуватися із оточуючими, але й свідчить про небезпечні недуги.

Про це повідомляє “Народна Правда” із посиланням на newsyou.info.

Loading...

Неприємний запах з рота розвивається у тих, хто хворіє на ниркову недостатність.

Другою причиною можуть бути хвороби шлунково-кишкового тракту. Зокрема гастриту, виразкової хвороби шлунка або 12-палої кишки, проблем з підшлунковою або жовчними протоками.

Також впливають на свіжість дихання проблеми із печінкою. Це викликано тим, що печінка має роль виведення токсинів, а якщо із цим є проблеми, це проявляється неприємним запахом.

Хворі на цукровий діабет також стикаються із подібною проблемою. Особливо це помітно під час наближення діабетичної коми.

Але найпоширенішою причиною цього неприємного симптома напевно є захворювання зубів і ясен. У цьому випадку треба навідатися до стоматолога.

Крім того погіршувати запах з рота можуть “ароматні” продукти на кшталт цибулі, часнику, твердого сиру.

Також не покращують запах з рота алкогольні напої та цигарки.

Нагадаємо, в Україні в найближчі тижні очікується сезон грипу та застуди, який прийде після похолодання та перших морозів. Проте вже зараз на вулицях міст все частіше звучать страхаючі кашлі, які є основним симптомом грипу та ГРВІ.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, як розпізнати рак. Фахівцями WebMD були зібрані кілька симптомів, які пов’язані з онкологією.

Також повідомлялось, як швидко перебороти харчове отруєння. Експерти дали поради, як боротися з неприємною недугою.

Додамо, лікарка та дизайнер з України, які є братом та сестрою, розробили медичний мобільний додаток “First Aid”. За допомогою програми можна самостійно діагностувати власну хворобу.

Крім того, намстало відомо, які лікарі залишаться безкоштовними після прийняття медреформи. Крім того, лікарі будуть звітувати за кожного пацієнта.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...