Росія парканом відгородить Крим від України

Росія парканом відгородить Крим від України
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

В ФСБ РФ оголосили конкурс на поставку та монтаж повнопрофільного загородження довжиною в 49,5 кілометрів у анексованому Криму, яке  буде збудовано на кордоні півострова з Україною.

Про це повідомляє ZN.UA із посиланням на матеріали російських держзакупівель, передає “Народна правда“.

Loading...

Початкова ціна контракту становить 212,9 млн руб – це приблизно $3,7 млн на тепер. Фінансувати планується за рахунок грошей федерального бюджету Російської Федерації. Тендерні торги заплановані на 16 жовтня, а термін встановлення загородження обмежений 20 грудня.

“Інженерне загородження призначене для використання у складі комплексів технічних засобів охорони об’єктів різного призначення, як у якості фізичної перешкоди, так і в якості елемента конструкції засобів виявлення вібраційного і радіохвильового принципу дії”, – цитує видання документи до закупівлі.

Конкретне місце встановлення огорожі в матеріалах не вказується, але підкреслюється, що вона має “легко монтуватися та ускладнювати спроби перелізти її”. Висота загородження над землею має складати 2,1 м, заглиблення у ґрунт – 0,3 м.

Нагадаємо, раніше в Росії заговорили про повернення Криму.  За словами держсекретаря Росії (1990-1992) Геннадія Бурбуліса, Путін та його режим наразі перебувають у складному становищі та не відчувають жодної радості від анексії Криму.

Також стало відомо, що Російська Федерація довгий час планувала операцію по анексії Кримського півострова, а керували нею лише кілька людей, яких очолив голова Кремля Володимир Путін.

Зазначимо, президент України бачить велику перспективу для ролі країн «Великої сімки» в питанні повернення Криму. У зв’язку з цим Петро Порошенко особливо розраховує на роль Канади під час головування в G7 в наступному році.

Джерело: Народна Правда