У Росії двоє поліцейських продавали наркотики для покращення статистики відділу

У Росії двоє поліцейських продавали наркотики для покращення статистики відділу
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

У російському Томську правоохоронні органи затримали двох співробітників поліції, які займалися продажем наркотичних речовин, щоб покращити «розкриваність» злочинів.

Про це повідомляє видання «Народна Правда» з посиланням на Томськ.ru.

Проти двох співробітників Томського лінійного відділу МВС РФ було порушено кримінальну справу за перевищення посадових повноважень, а також за незаконне пересилання наркотичних речовин.

Минулого тижня суд засудив екс-поліцейських до дванадцяти років позбавлення волі, з відбуванням у колонії суворого режиму. Також їм в майбутньому заборонили займати посади в правоохоронних органах РФ терміном на 5 років.

Слідство встановило, що засуджені зуміли організувати схему незаконного збуту наркотиків через підставних осіб, а в подальшому приступали «розкривати» створений злочин.

Нагадаємо, в Москві і ще десятьох містах, що прийматимуть матчі Чемпіонату світу з футболу в 2018 році, планують відкрити витверезники. За словами головного психіатра-нарколога МОЗ РФ Євгена Брюна “неминуче будуть п’яні вболівальники”.

Додамо, раніше у РФ затримали родину канібалів, яка 18 років викрадала людей. Поліцейські з’ясували, що в Краснодарському краї діяла сім’я злочинців. Нелюди з 1999 року викрадали, вбивали і по частинах з’їдали своїх жертв.

Джерело: Народна Правда