Уряд виділив 100 мільйонів гривень для ліквідації наслідків вибухів в Калинівці

Уряд виділив 100 мільйонів гривень для ліквідації наслідків вибухів в Калинівці
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У Кабінеті міністрів України виділили 100 млн грн для ліквідації наслідків вибухів та пожежі на складі боєприпасів під Калинівкою Вінницької області, яка сталася вчора.

Відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду 27 вересня, передає “Народна правда“.

Loading...

Кошти будуть виділені Вінницькій обласній державній адміністрації з резервного фонду державного бюджету.

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час засідання уряду нагадав, що така ж сума раніше виділялася для  ліквідації наслідків детонації снарядів на складі боєприпасів в Балаклії Харківської області, що сталася в березні поточного року.

За словами глави уряду, в разі необхідності на усунення наслідків надзвичайної події  будуть виділені також додаткові кошти.

Нагадаємо, в Калинівці, що за 20 км від Вінниці, сталася масштабна пожежа на складах боєприпасів, що спричинила вибухи. На складах із боєприпасами гасять пожежу 700 ліквідаторів, перекрито шляхи.

Радник міністра внітрішніх справ Зорян Шкіряк назвав вибухи, що сталися на військових складах у Калинівці Вінницької області, ворожою російською диверсією, здійсненою за прямим наказом Путіна.

Також  відомий журналіст Юрій Бутусов написав у Facebook, що ці склади були атаковані. При цьому він підкреслив, що після Балаклеї арсенал у Калинівці є найбільшим складом ЗСУ. І також закликав владу нарешті вирішити проблему з розміщенням боєприпасів.

Військовий експерт Олег Жданов звернув увагу на те, що пожежа і вибухи в Калинівці схожі на ті, які раніше сталися  в Балаклії. Тому заявив, що за цією трагедією може стояти банальна недбалість військових.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...