З Подолу зникне “будинок-монстр”

З Подолу зникне “будинок-монстр”
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

За висновками Київського науково-дослідного інституту судових експертиз скандальне будівництво у Києві, на вулиці Нижній Вал, 27-29, є незаконним. Відтак будівля підлягає знесенню або частковому демонтажу.

Про це повідомила депутат Київради фракції «Об’єднання «Самопоміч» Ольга Балицька, інформує “Народна Правда” із посиланням на Вечірній Київ.

Крім того, в рамках експертизи встановлена невідповідність проектно-технічної документації комплексу вимогам нормативних документів, а також негативний вплив об’єкту будівництва на культурний ансамбль існуючої забудови Подолу.

Ольга Балицька додала, що згідно із висновками експертизи, існують всі технічні передумови для ліквідації або часткового демонтажу споруди житлово-офісного комплексу.

Нагадаємо, 26 вересня, через водійку Opel, яка не схотіла надати перевагу у русі трамваю на Подолі у Києві повністю було блоковано рух транспорту.

Нагадаємо також, раніше ми повідомляли, що столичний активіст створив для жителів та гостей міста неофіційну карту нічних маршрутів київського громадського транспорту. Автор розробляв її з власної ініціативи, а за основу він узяв схеми маршрутів транспорту в денний час.

Крім цього,  у центрі Києва обурливим способом відзначився черговий автохам. Жителів столиці вже важко чимось здивувати в сенсі вигадки «героїв паркування», але автомобіль, залишений без нагляду прямо посередині проїжджої частини, це дійсно оригінально.

Варто додати, слава про село Нижня Апша, що на Закарпатті,  давно поширилася далеко за межі нашої країни насамперед через те, що воно відоме своїми неймовірно розкішними маєтками. Місцеві мешканці немов змагаються між собою у висоті, розкоші і помпезності свого житла, що швидше нагадує фортеці.

Джерело: Народна Правда