Кава допоможе вилікувати гепатит

Кава допоможе вилікувати гепатит
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

У Франції вчені провели дослідження, яке показало, що вживання кави збільшує тривалість життя людей, які страждають від ВІЛ і гепатиту С. Тому фахівці порадили з цією метою щодня випивати три і більше чашок ароматного напою.

Про це повідомляє “Народна правда” з посиланням на Lady health.

«Пацієнти, які живуть  з ВІЛ  і з гепатитом С, виживають вдвічі частіше, якщо вони регулярно вживають 3 і більше чашок кави. Такі пацієнти живуть на 50% довше від тих, хто п’є менше кави», – пояснюють дослідники.

Вчені переконані, що виявлений ними ефект від вживання кави пояснюється її здатністю впливати на печінку в якості протизапального засобу, тобто, кава здатна гальмувати вироблення ушкоджуючих ферментів і купірувати резистентність до інсуліну. Таке припущення було зроблено в ході 5-річних спостережень за станом понад тисячі (1028) пацієнтів.

Як відомо, зараження ВІЛ робить людину більш уразливою для вражаючих печінку інфекцій, зокрема, гепатиту С, при якому збільшується ризик розвитку раку печінки. При вживанні кави виникнення рубцевої тканини в печінці сповільнюється.

Примітно, що попередні наукові дослідження також пов’язували вживання кави з більш високою тривалістю життя у любителів цього напою.

Нагадаємо, дослідники з’ясували, що кава продовжує життя. Чотири чашки кави щодня на 64% знижують ризик ранньої смерті, три чашки – на 30%, а дві – на 22%.

Також ми писали, що від кави варто відмовитись або скоротити вживання до мінімуму, аби позбутися целлюліту.

Раніше стало відомо, що кофеїн, який міститься в каві, зможе заспокоїти знервовану людину за 3 хвилини. Кофеїн, що міститься в каві, зможе заспокоїти, а не тільки надати бадьорості вранці. Для посилення ефекту радять пити каву з молоком.

Джерело: Народна Правда