На Ельбрусі знайшли тіла десятків альпіністів (фото)

На Ельбрусі знайшли тіла десятків альпіністів (фото)
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Російські рятувальники встановили особи альпіністів, тіла яких  були знайдені на Ельбрусі у вересні поточного року. Про це стало відомо зі слів  заступника начальника Ельбруського високогірного пошуково-рятувального загону МНС РФ Альберта Хаджиєва.

Про це повідомляє “Народна правда” з посиланням на агентство “Інтерфакс-Південь“.

Чиновник розповів, що рятувальникам вдалося встановити особу жінки з Санкт-Петербурга, яка зникла в 1991 році, чоловіка з Москви, що зник  в 2006 році, і ще трьох українських альпіністів, один з яких з Вінниці і двоє з Хмельницького. Українські альпіністи вважаються зниклими з 2004 року”, – розповів Хаджиєв.

Хаджиєв  додав, що в групу українських альпіністів, що пропали  в 2004 році на Ельбрусі, входило шість осіб, тож про долю ще трьох членів цієї групи наразі невідомо.

Рятувальник розповів, що виявити тіла загиблих вдалося через те, що цьогоріч на Ельбрусі довго трималася спекотна погода і відбувалося активне танення снігів. Тому  15, 17 і 19 вересня їм вдалося  виявити тіла давно загиблих альпіністів.

Раніше “Народна правда” повідомляла, що в австрійських Альпах загинуло п’ятеро альпіністів, ще один отримав важкі травми. Подія трапилася на порівняно невеликій висоті – близько 2300 метрів над рівнем моря.

Також нагадаємо, що в горах Кабардино-Балкарії через потужні зливи зійшов селевий потік, в результаті чого сполучення з місцевістю було повністю заблоковане, а десяти туристів були заблоковані.

Джерело: Народна Правда