Українським заробітчанам у Польщі вигадали черговий “сюрприз”

Українським заробітчанам у Польщі вигадали черговий “сюрприз”
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

В польському Сеймі приступили до роботи над законопроектом щодо співпраці з Україною з питань реадмісії. Так називають повернення іноземців, які незаконно перетнули кордон.

Про це повідомляє “Народна правда” з посиланням на  Польське радіо.

Комісії Сейму розробляють протокол, який міститиме технічні положення зі встановлення детальних засад співпраці України і Польщі по реалізації завдань, що спрямовані на повернення осіб, які не виконали або не виконують умови в’їзду в країну (або ж перебування) на території однієї зі сторін.

«Ми розробляємо перелік прикордонних переходів, що будуть використовуватися для передачі осіб», – заявив керівник Управління з питань іноземців Польської республіки Рафал Роґаля.

Наразі  Польщею підписано близько 30 договорів про реадмісію, ще декілька знаходяться на стадії  перемовин.

В минулому році  з Польщі за положеннями  реадмісії та ряду договорів було повернуто майже 20 тисяч громадян інших країн. Більшість з них – майже 17 тис. – відправили в Україну, також в Польщу передано 1583 особи,  з них 8  – з України.

Раніше ми повідомляли, що в Польщі змінили правила працевлаштування українців. Нові правила працевлаштування іноземців на сезонну роботу вступлять у силу 1 січня 2018 року.

Також раніше в Польщі попередили українців про можливу катастрофу. Польський експерт вказав на демографічну кризу в Україні, яка поєднується з економічним занепадом.

До слова, влада Польщі всерйоз заговорила про репарації з боку РФ. Йдеться про виконання Росією, як спадкоємницею прав і обов’язків СРСР, умов Ризького договору від 1921 року.

Джерело: Народна Правда