“Картка киянина” отримала додаткові функції

”Картка киянина” отримала додаткові функції
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Столична влада планує “омолодити” “Картку киянина”  і підключити до її функцій новий модуль спеціально для працівників IT-сфери Києва, яких налічується понад 26 тисяч. Про це повідомили в Департаменті інформаційно-комунікаційних технологій КМДА, де зараз спільно з Kyiv Smart City і співтовариством Kyiv IT Cluster працюють над його створенням. Планується, що запрацювати новий модуль може вже в наступному році.

Про це інформує “Народна правда” з посиланням на Сегодня.

Loading...

Зараз “Картку киянина” можуть отримати всі зареєстровані мешканці столиці, ті, хто постійно працює або навчається в Києві, військові і переселенці. Для цього необхідно звернутися в відділення “Ощадбанку” маючи з собою паспорт, ідентифікаційний код і заповнити пакет документів. Особливою популярністю картка користується у столичних пенсіонерів, оскільки по ній надають знижки на покупку ліків, медпослуги та безкоштовний проїзд в міськтранспорті.

У мерії мають намір омолодити аудиторію користувачів “Картки киянина”. “Зараз ми активнопрацюємо над удосконаленням “Картки киянина”. Оновлений сервіс повинен статисучасним інструментом, спрямованим на поліпшення життя киян”, – заявив директорДепартаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА Юрій Назаров.

Використовуючи “Картку киянина” з IT-модулем, городяни зможуть знаходити для себе тематичні воркшопи, місця для проведення лекцій, бізнес-зустрічей, бронювати квитки для відряджень і подорожей, шукати вакансії по IT-напрямку, отримувати знижки в кафе.

“При отриманні” Картки киянина “в банку можна буде відразу зазначити в анкеті “підключити IT-модуль”, завантажити спецдодаток, а на сайті при реєстрації користувача буде автоматично направлено на функціонал цього модуля”, – пояснює Андрій Тимчишин-Валевський, проектний координатор Kyiv Smart City, додаючи, що зараз в соцмережах запущене опитування, щоб зрозуміти основні потреби столичної IT-спільноти.

“З листопада ми презентуємо бачення того, яким може бути цей модуль, а далі стартуєетап публічного обговорення. І вже після прийматиметься рішення про додавання новогомодуля до “Картки киянина”, – говорить Тимчишин-Валевський. Реалізовувати проектбудуть за допомогою партнерів. У планах у розробників створити окремі модулі длястудентів і пенсіонерів.

Нагадаємо, нещодавно киян порадували новим сквером. У КМДА просять жителів столиці придумати ім’я скверу на Контрактовій площі,  над облаштуванням якого зараз працюють комунальники.

Також в Києві був відкритий перший в столиці пункт гуманітарної допомоги та збору речей для малозабезпечених жителів міста і переселенців. «Банк одягу» відкрили на бульварі Дружби Народів, 32а в Печерському районі за сприяння адміністрації міста і фонду «Агапіт».

До слова, в Україні вперше в світі уклали угоду з купівлі-продажу нерухомості за криптовалюту (Etherеum). Власник квартири в Києві з США продав нерухомість через свого представника.

Джерело: Народна Правда
загрузка...