Підлеглі Гелетея були лакеями й охоронцями на дні його народження (відео)

Підлеглі Гелетея були лакеями й охоронцями на дні його народження (відео) Фото: "Схеми"
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Журналісти провели резонансне розслідування святкування ювілею Валерія Гелетея.

Про це повідомляє “Народна правда” з посиланням на “Схеми” (Радіо Свобода/”UA:Перший”)

Loading...

На святкуванні ювілею свого очільника працівники Управління держохорони були обслугою приватного бенкету.

Державні охоронці працювали в закладі до останнього відвідувача, не тільки в ролі охоронців, а й адміністраторів, паркувальників і навіть почесної варти у формі, віддаючи честь гостям.

Бенкет до 50-річчя топ-чиновника відбувався 28 серпня у Будинку офіційних прийомів ДУС. Через подію Нацполіція вимкнула світлофори, залучивши регулювальників.

На бенкеті гуляли: міністр молоді і спорту Ігор Жданов, віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко, скандальний голова ЦВК Михайло Охендовський, керівник держпідприємства “Укроборонпром” Роман Романов, екс-прем’єр Арсеній Яценюк, прем’єр Володимир Гройсман, спікер Ради Андрій Парубій, генпрокурор Юрій Луценко і решта незмінних протягом років топ-чиновників, серед яких голови вищих судів Богдан Львов, Ярослав Романюк, Борис Гулько.

Причину масового використання працівників держохорони в якості обслуги приватного бенкету Гелетей пояснив так: “Маю право відсвяткувати в тому форматі… Де присутні перші особи, завжди є людина, яка віддає честь, це порядок для військовослужбовців. Тому тут немає жодних порушень”.

Але законом не передбачено для очільника УДО супроводу держохорони. Гелетей же не тільки використовує підлеглих для власної охорони, але й як водіїв для всієї родини. Зокрема, держохоронець Олександр Зубко возить дружину, сина й невістку Гелетея на незадекларованому розкішному Audi Q7 2016 року випуску ( 70 тис. дол.). Але головний спеціаліст автотранспортного Управління держохорони Зубко не є особистим водієм родичів Гелетея, він отримує понад 10 тис. грн зарплатні.

Раніше Гелетей виправдав Луценка, заявивши, що обслуговування працівниками держохорони весілля його сина було законним.

Нагадаємо, на урочистостях з нагоди одруження старшого сина генпрокурора Юрія Луценка, під час яких представники держохорони напали на журналістів “Схем”, побував президент петро Порошенко, а також з десяток міністрів і нардепів.

 

 

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...