На виборчій дільниці в Каталонії стріляли, є поранені

На виборчій дільниці в Каталонії стріляли, є поранені
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

На одній з виборчих дільниць в Каталонії невідомий відкрив стрілянину з пневматичної зброї. В результаті чотири людини отримали поранення.

Інцидент стався в каталонському місті Манльеу, в будівлі школи, де розміщена виборча дільниця. Зброя, з якої вів стрілянину нападник, була заряджена кульками, передає «Народна Правда» з посиланням на повідомлення La Vanguardia.

Loading...

Очевидці повідомили, що пораненим надана перша допомога. Троє з чотирьох постраждалих є членами Комітету захисту референдуму. Вони вже звернулися зі скаргою на напад в місцеву поліцію.

Мер міста є прихильником каталонського референдуму, він назвав інцидент «фашистської атакою», і закликав захистити демократію.

У червні глава каталонського уряду Карлес Пучдемон закликав жителів регіону провести референдум про незалежність. Його призначили на 1 жовтня. Парламент Каталонії підтримав референдум і прийняв закон, який готує юридичну базу для «перехідного періоду» до фактичної незалежності.

Влада Іспанії категорично проти референдуму і раніше вже провела затримання серед активістів каталонської незалежності. Конституційний суд Іспанії призупинив закон, який був прийнятий в парламенті Каталонії.

Іспанська влада відправили в регіон значні сили поліції, які вже взяли під контроль важливий об’єкт інфраструктури, який планувався в якості центру збору інформації про електронне голосування на референдумі.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...