В світі почалася нова війна, – засновник WikiLeaks

В світі почалася нова війна, – засновник WikiLeaks
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Ситуація, яка склалася навколо бажання Каталонії отримати незалежність від Іспанії, є першою в історії інтернет-війною. Таку думку висловив засновник сайту WikiLeaks Джуліан Ассанж.

Про це він написав в Twitter, передає “Народна правда“.

Loading...

Ассанж назвав події в Іспанії найбільшим конфліктом між людьми і державою, які відбулися в світі з часів падіння Берлінської стіни.

«Зараз, в  2017 році, методи стали більш сучасними: використовуються VPN, проксі-сервери, «дзеркала» і зашифровані чати,  інтернет-стеження і цензура в мережі, а також пропаганда за допомогою ботів», – вважає Ассанж.

В світі почалася нова війна, – засновник WikiLeaks

Ассанж переконаний, що ситуацію в Барселоні можна назвати «інтернет-війною», оскільки всесвітню мережу використовують як для організації референдуму про незалежність, так і для його зриву.

Нагадаємо, 7 вересня конституційним судом Іспанії призупинено закон про референдум, який був прийнятий парламентом Каталонії та винесено постанову припинили процедуру референдуму з питання про незалежність цієї іспанської провінції до 1 жовтня.

8 вересня каталонським парламентом прийнято закон про перехідний період, яким, як вважають прихильники боротьби за незалежність регіону, створюється юридична основа для того, щоб автономія вийшла зі складу Іспанії.

Також раніше в Каталонії викрили путінських тролів. Кремль використовує кризу в провінції, щоб посилити тиск на Європу і зміцнити свій вплив.

Нагадаємо, раніше навколо засновника WikiLeaks Джуліана Ассанжа вибухнув скандал. Його звинуватили в умисному приховуванні компромату на Російську Федерацію

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...