Сила в правді

Навігація
Головна Новини Продовжити життя допоможе єдина звичка

Продовжити життя допоможе єдина звичка

Продовжити життя допоможе єдина звичка Фото: "Christian Mueller/Shutterstock.com"
в Новини

Щоденна 20-хвилинна хода значно знижує ризики передчасної смерті, тоді як відсутність фізичної активності в цьому плані небезпечніша, ніж ожиріння.

Про це повідомляє “Народна правда” з посиланням на Новини Ю.

Такий висновок було зроблено вченими на підставі результатів дослідження за участю понад 334 тисяч жителів країн Європи.

Навіть якщо людина не має проблем із зайвою вагою, відсутність фізичної активності в потрібному обсязі все одно збільшує її ризик передчасної смерті. Про це заявили дослідники, які працювали в рамках проекту EPIC – European Prospective Investigation into Cancer and Nutrition, в ході якого вивчався зв’язок між раціоном харчування і захворюваністю на рак.

Залежно від рівня фізичної активності людей, за якими спостерігали вчені, було поділено на кілька груп. До нульового рівня активності віднесли тих, хто мав сидячу роботу і не робив вправ. Присутність 20-хвилинної прогулянки в день означала, що рівень активності у людей незначний.

Резюмуючи отримані за 12 років спостережень відомості, фахівці прийшли до наступного висновку: у людей, які ходять мінімум 20 хвилин в день, ймовірність передчасної смерті на 16-30% нижче, ніж у людей з нульовою активністю.

Як повідомлялося раніше, названо сік, який бореться з раком і ожирінням одночасно.

Раніше японські вчені отримали докази того, що поспіх під час їжі сприяє появі зайвих кілограмів. З’ясувалося: що швидше людина їсть, то більші у неї шанси набрати зайву вагу.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: