Шокуючі кадри: у США акула вкусила чоловіка за живіт (відео)

Шокуючі кадри: у США акула вкусила чоловіка за живіт (відео)
Автор Желізняк Олександр в Новини

Мешканець Флориди Ервін Маккарті зловив більше, ніж він очікував на нещодавній рибалці. Чоловік вийшов з води з невеликою акулою, яка вп’ялася у його живіт.

Про це повідомляє “Народна правда” з посиланням на news.com.au.

Loading...

Хоча вона невеликого розміру, проте змогла завдати шкоди чоловіку – на відео чути, як Маккарті лається від болю. Акула рухалася і не розмикала щелепи, збільшуючи розмір рани і завдаючи йому нових страждань.

Вирвати акулу з тіла чоловіка не вдавалося, тому друзі сказали йому лягти на палубу, а один з них витягнув ніж. Вони вирішили різати акулу і пускати їй кров, поки та не відпустить нещасного.

“Закріпіть його, проколіть акулу”, – кричить жінка.

“Не поріжте мене, не пускайте її кров на мене”, – кричав Маккарті у відповідь. Жінка закликала різати мозок тварини.

Акула на мить розімкнула щелепи, але лише для того, щоб вп’ястися в іншу частину живота.

Врешті-решт, “бідолаха” відмовилася від своєї хватки. Друзі обмили Маккарті від крові, щоб обстежити шкоду, завдану нижній частині його живота. Залишився лише невеликий знак укусу.

Нагадаємо, спостереження за особливостями організмів тварин дозволили встановити, що акули не схильні до впливів онкологічних захворювань.

Раніше повідомлялося, що тварини і людина бачать інакше. Деякі факти наводилися раніше, але все одно нам не можна було побачити світ таким, як бачать його акула або каракатиця.

 

Джерело: Народна Правда
Теги:
загрузка...