МЕРТ прогнозує зростання комунальних тарифів ще на три роки

МЕРТ прогнозує зростання комунальних тарифів ще на три роки
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

У Міністерстві економічного розвитку і торгівлі вважають обгрунтованим зростання тарифів на комунальні послуги в Україні в 2018 році до 20%, при чому така тенденція може тривати і в 2019 і 2020 роках.

Loading...

Про це повідомляє “Народна правда” з посиланням на на консенсус-прогноз Кабміну за вересень 2017 року.

Згідно з прогнозом чиновників, тарифи на природний газ на 2018 рік передбачають зростання на 19%, тарифи на гарячу воду, опалення та електроенергію – на 20%. Крім того, в 2019 році прогноз зростання тарифів на природний газ складає 12,5%, на гарячу воду, опалення та електроенергію – 17,5%. У 2020 році зростання тарифів на газ і електроенергію може скласти 10%, на гарячу воду і опалення – 19%.

Раніше “Народна правда” інформувала, що борги за послуги ЖКГ не завадять киянам отримати субсидії. При цьому, в КМДА повідомили умови, при яких боржник може претендувати на допомогу держави. «Відтепер, при призначенні субсидій на наступний термін, буде враховуватися наявність простроченої заборгованості з оплати послуг понад два місяці. Якщо загальна її сума не перевищує 340 гривень – ви можете спокійно отримати субсидію », – заявив директор Департаменту соціальної політики КМДА Юрій Крикунов

Нагадаємо, раніше в Кабміні змінили правила надання субсидій.

Джерело: Народна Правда
загрузка...