Сила в правді

Навігація
Головна Новини ТОП-5 правил ефективної дієти

ТОП-5 правил ефективної дієти

ТОП-5 правил ефективної дієти
в Новини/Світська правда

Мало хто хоч раз в своєму житті не “сідав” на дієту, щоб схуднути. Але дієтологи радять у прагненні отримати бажані форми звернути увагу на деякі моменти, щоб невдовзі не вважати  свій вибір помилкою. Експерти переконані, що переходити на дієтичне харчування треба поступово – щоб  нові звички встигли закріпитися. 

Про це пише “Народна правда” з посиланням на  Women’s Health.

Типові дієтичні помилки

Виключати деякі продукти

Виключати молочні або глютенові продукти, щоб втратити вагу, дієтологи не радять. Обмеження у деяких продуктах може серйозно перешкодити схудненню. Бо саме цим можна  збільшити бажання і тягу до цієї їжі.

Ігнорування голоду

Контроль за кількістю продуктів із використанням якихось правил  ніколи не буде настільки дієвим, як просто  реагувати на власні сигнали голоду.

Дієтологи вважають, що  їсти треба у задоволення, а не думати весь час про те, скільки калорій ви вживаєте.

Змінити все і відразу

Щоб отримати тривалі результати,  слід додавати зміни до своєї дієти та звичок. Можна, приміром, починати з поступового додавання фізичних вправ до свого режиму дня.

Недостатньо сну

Зазвичай, перехід на нову дієту та план тренувань  вимагає більше часу і зусиль, і компенсувати це ми намагаємось за рахунок годин сну.

Однак треба пам’ятати, що  під час сну  гормони, які відповідають за голод, врівноважуються, а м’язи відновлюються. До того ж, науковці довели, що людина, яка не виспалася, їсть в середньому на 385 більше калорій, ніж зазвичай.

Підбирайте вправи під себе

Біг, звичайно,є більш дієвішим і  спалює більше калорій, ніж йога, але якщо біг – ненависна справа, ви, швидше за все, будете намагатися відкласти тренування. А в кінцевому підсумку можна й взагалі не спалити зайвих калорій.

Тож завжди треба вибирати ті вправи, які приносять задоволення. Ви будете спалювати більше калорій, поступово виконуючи йогу три або чотири рази на тиждень, ніж змушуючи себе бігати один чи два рази на тиждень.

Нагадаємо, вченим з американської клініки Майо вдалося знайти спосіб, який дозволить уникнути появи зайвих кілограмів після дієти. Утримати вагу можна, якщо контролювати рівень гормону греліну.

Нагадаємо, раніше американські вчені дослідили, яким саме має бути сніданок, який би допомагав худнути. Найкраще допоможе не збільшувати вагу і позбавитися зайвих кілограмів сніданок, насичений білками.

Додамо, кефірно-гречана дієта здатна допомогти в зміцненні імунітету і налагодженні травлення. Така дієта допоможе схудненню, причому без значних труднощів для боротьби з почуттям голоду.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: