У NASA зафіксували, як з “чорної діри” вилетів невідомий об’єкт

У NASA зафіксували, як з “чорної діри” вилетів невідомий об’єкт
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Фахівці з NASA, використовуючи інформацію потужних супутників, змогли зафіксувати аномальну поведінку «чорної діри». Астрофізики стверджують, що з «чорної діри» з’явився невідомий об’єкт, який може виявитися новою планетою.

Як відомо, чорна діра має здатність засмоктувати все, що знаходиться навколо. Через потужну гравітації все, що чорна діра засмоктує в себе, вже не може покинути її території. Однак останні дані NASA показують зворотне, передає «Народна Правда».

Loading...

Потужні телескопи Nuclear Spectroscopic Telescope Array зафіксували, як з чорної діри відділяється новий невідомий об’єкт, який за припущенням учених, може виявитися новою планетою.

Професор Фіона Харрісон стверджує, що така поведінка чорної діри може повністю перевернути все знання вчених. Подібне поява невідомого об’єкта може допомогти вченим краще розуміти, як функціонують чорні діри.

Раніше повідомлялося, що китайським фахівцям вдалося знайти підтвердження існування так званої «осі зла». Тепер основні закони людства можуть бути переглянуті.

Відомий мільярдер та меценат Ілон Маск повідав про розробляємі його компанією ракети, які він пропонує застосовувати для польотів на Місяць, а також для перельотів між пунктами призначення на Землі, що дозволить звести до мінімуму витрати часу для пересування на дальні відстані.

Джерело: Народна Правда
загрузка...