У США надрукували на 3D-принтері пістолет

У США надрукували на 3D-принтері пістолет
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

В США компанія Defense Distributed презентувала свою нову розробку – оновлену версію програмного забезпечення для 3D-принтерів Ghost Gunner 2. Продукт дозволяє виготовляти рамки пістолетів без зазначення серійного номера.

Про це повідомляє “Народна правда” з посиланням на Wired.

Відповідно до діючих в США законів,  рамку вважають єдиним елементом пістолета, який має бути обов’язково зареєстровано, в той час, як  будь-які інші частини зброї в США можна  придбати без обмежень.

Нові 3D-принтери дозволяють виготовляти рамки до пістолетів Glock 19 і M1911. Тож не виключено, що відтепер будь-хто самотужки зможе зібрати пістолет  без будь-якої ідентифікації.

Вартість Ghost Gunner 2 і програми, яка містить схеми друкованих деталей зброї, складає  $ 1675.

В 2014 році компанією  Defense Distributed було випущено першу версію верстата Ghost Gunner, за допомогою якого можна було виготовляти стовбурні коробки гвинтівок AR-15. Впродовж трьох років американці придбали чотири тисячі таких верстатів для домашнього використання.

Як відомо, законодавством США дозволено громадянам країни виготовляти вогнепальну зброю в домашніх умовах, але в той же час  її не можна передавати або продавати іншим особам.

Нагадаємо, створений на 3D-принтері робот став найкращим зламником сейфів. Команда американських хакерів під час прямого ефіру з Лас-Вегаса розкрила один з найкращих сейфів світу найбільшого виробника за допомогою робота, надрукованого на 3D-принтері.

Також відповідно прогнозу Google до 2099 року 3D-принтери для друку людських органів будуть використовуватися в лікарнях будь-якого рівня. це може статися вже в 2031 році.

Також раніше ми розповідали про українку, яка створює кулінарні шедеври за допомогою 3D принтера. Кондитер з Харкова Динара Касько  виготовляє неймовірні геометричні солодощі.

Джерело: Народна Правда