Стало відомо, що NASA приховували інформацію про Плутон (відео)

Стало відомо, що NASA приховували інформацію про Плутон (відео)
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда/Фото/Відео

Карликова планета Плутон, що розташовується на самому краю Сонячної системи і повільно обертається навколо Сонця, стала об’єктом дослідження американського національного аерокосмічного агентства.

Про це пише “Народна правда” з посиланням на Facenews.

Loading...

Плутон  настільки мала планета, що астрономи дізналися про її існування  тільки в тридцятих роках ХХ століття. Перші ж  знімки високої роздільної здатності були отримані астронавтами NASA  лише кілька років тому – за допомогою  космічного зонда “Нові Горизонти”.

Тоді наймасштабніша космічна місія в історії людства  завершилася грандіозним успіхом, але чи оприлюднили  NASA всю отриману інформацію, невідомо.

Деякі відповіді на це питання є у відео.

Нагадаємо, раніше фахівці з NASA  зафіксували аномальну поведінку «чорної діри». Астрофізики стверджують, що з «чорної діри» з’явився невідомий об’єкт, який може виявитися новою планетою.

Також  в NASA зафіксували на Марсі потужне сяйво, яке виявилося в 25 разів яскравіше будь-якого з будь-коли зафіксованих. Вчені відзначають, що причиною настільки потужного спалаху стала сонячна буря, яка відбулася 11 вересня і викинула в космос величезну кількість плазми.

Раніше астрономи зробили дивовижне відкриття про сонячне ядро. Вони змогли дуже точно виміряти швидкість обертання сонячного ядра, з’ясувавши, що вона відрізняється від швидкості обертання поверхні світила.

Джерело: Народна Правда
загрузка...