Три тисячі російських фейків зафіксували у ЄС

Три тисячі російських фейків зафіксували у ЄС
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

За словами верховного представника Європейського союзу в закордонних справах і політиці безпеки Федеріки Могеріні, в ЄС зафіксували понад 3 тисячі фактів дезінформації від російськомовних ЗМІ за два роки.

Про це повідомила прес-служба відомства, інформує “Народна Правда” із посиланням на РБК.

“Нам важливо аналізувати, прогнозувати і реагувати на дезінформацію. З цієї причини ми створили в рамках Європейської служби зовнішніх справ першу Оперативну групу зі стратегічних комунікацій, зосередивши увагу на наших східних партнерів і російськомовних громадах. За останні два роки група StratCom виявила понад 3000 випадків дезінформації”, – підкреслила Могеріні.

Вона зазначила, що в ЄС розуміють, що протидії дезінформації недостатньо.

“Реагування дуже важливе, але ще більш важливо переконатися, що справжні новини досягають найширшої аудиторії як всередині, так і за межами Європейського союзу. Тому наш перший обов’язок полягає в тому, щоб говорити про те, що ми робимо, роз’яснювати з максимальною прозорістю нашу політику, поширювати реальні історії про позитивний вплив європейської політики на життя багатьох людей”, – додала Могеріні.

Нагадаємо, на початку жовтня в Санкт-Петербурзі відбувся мітинг православних активістів проти онанізму, абортів, а також будь-яких видів сексу, які здійснюються з будь-якою іншою метою крім зачаття.

Крім того, у Російській Федерації вирішили заборонити собакам гавкати в окремі години доби. Депутати в Новосибірській області вже встигли схвалити в першому читанні законопроект, який розширює дію регіонального закону щодо дотримання тиші.

Нагадаємо також, у російському Томську правоохоронні органи затримали двох співробітників поліції, які займалися продажем наркотичних речовин, щоб покращити «розкриваність» злочинів. Проти двох співробітників Томського лінійного відділу МВС РФ було порушено кримінальну справу.

Додамо, раніше у РФ затримали родину канібалів, яка 18 років викрадала людей. Поліцейські з’ясували, що в Краснодарському краї діяла сім’я злочинців. Нелюди з 1999 року викрадали, вбивали і по частинах з’їдали своїх жертв.

Джерело: Народна Правда