У мережі регочуть над новим мітингом у Пітері

У мережі регочуть над новим мітингом у Пітері
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

На початку жовтня в Санкт-Петербурзі відбувся мітинг православних активістів проти онанізму, абортів, а також будь-яких видів сексу, які здійснюються з будь-якою іншою метою крім зачаття.

У ньому взяло участь близько десяти осіб. Вони перебували на катері, який повільно йшов по річках і каналах міста, повідомляє “Народна Правда” із посиланням на u-news.com.ua.

Учасники молилися про припинення дітовбивства. До останнього вони відносили також і онанізм.

Центральним експонатом мітингу стала величезна фалоподібна конструкція, прикрашена квітами.

Нагадаємо, китайське видання China Daily опублікувало фотографії Алтаю, вказавши регіон частиною Китаю. Це одразу ж викликало обурення у користувачів соцмереж з Росії, які вважають, що Китай “присвоїв” частину Росії.

Нагадаємо, у Російській Федерації вирішили заборонити собакам гавкати в окремі години доби. Депутати в Новосибірській області вже встигли схвалити в першому читанні законопроект, який розширює дію регіонального закону щодо дотримання тиші.

Нагадаємо також, у російському Томську правоохоронні органи затримали двох співробітників поліції, які займалися продажем наркотичних речовин, щоб покращити «розкриваність» злочинів. Проти двох співробітників Томського лінійного відділу МВС РФ було порушено кримінальну справу.

Додамо, раніше у РФ затримали родину канібалів, яка 18 років викрадала людей. Поліцейські з’ясували, що в Краснодарському краї діяла сім’я злочинців. Нелюди з 1999 року викрадали, вбивали і по частинах з’їдали своїх жертв.

Джерело: Народна Правда