Міноборони планує збільшення чисельності армії

Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У Міноборони хочуть збільшити чисельність Збройних сил України на 10-20 тисяч осіб. Наразі чисельність ЗСУ становить 250 тисяч.

Про це заявив заступник міністра оборони Ігор Павловський, повідомляє “Народна Правда” із посиланням на Укрінформ.

“Нині визначена законом чисельність Збройних сил України становить 250 тисяч. Для того щоб виконати всі завдання з укомплектування бойових частин навіть на 80-85% й охорони на арсеналах, ця чисельність недостатня. Тому її потрібно збільшити на 10-20 тисяч”, – зазначив він.

Крім того Павловський повідомив про посилення охорони складів за рахунок бойових частин.

Нагадаємо, бійцям 24-го батальйону “Айдар”, які дислокуються на передовій в зоні АТО, постачають одноразовий посуд виробництва країни-агресора – Росії.

Нагадаємо, волонтери передали Збройним силам України військовий вантажний автомобіль, який раніше був на озброєнні однієї з країн НАТО. Автомобіль знаходиться в 54-й механізованій бригаді.

Раніше ми повідомляли, що волонтерський рух пройшов етапи розвитку, схожі на шлях українського бізнес. Спочатку з’явилася маса дрібних, часом не дуже зрозумілих, компаній і контор, але в результаті еволюції, в основному, залишилися великі мережі і корпорації.

Крім того, волонтер розповів, скільки офісного паперу витрачають на п’яного “аватара” у зоні АТО. Пригоди військослужбовця у стані алкогольного сп’яніння, котрий просто вештається територією частини, взагалі без жодних наслідків, можуть зайняти десятки аркушів формату А4.

Джерело: Народна Правда