Що у Кремлі думають про війну з Україною (відео)

Що у Кремлі думають про війну з Україною (відео)
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Конфлікт на Донбасі не розглядається в Кремлі як військовий конфлікт з Україною. Адже Москва не визнає себе конфліктує стороною.

Точка зору Кремля така, що між Росією і Україною немає конфлікту, російська сторона не визнає себе його стороною, оскільки вважає, що конфлікт є в України з невизнаними Л/ДНР, пояснив в інтерв’ю «Апостроф» політтехнолог Віталій Шкляров, передає «Народна Правда».

Loading...

Разом з тим, в Росії є нерозуміння з Заходом з питання антиросійських санкцій. Причини їх введення в Кремлі вважають незрозумілими. Зараз вже незрозуміло, чи потрібно Кремлю використовувати тему санкцій для мобілізації електорату, зазначив Шкляров.

І додав, що раніше тема санкцій безумовно використовувалася Кремлем як важливий елемент пропаганди. У зв’язку з цим не можна виключати, що і в подальшому вона може зіграти певну роль перед виборами 2018 року, резюмував експерт.

Раніше зазначалося, що передвиборна кампанія Путіна будується зокрема на його образі «миротворця». Звідси й ініціатива про введення миротворців на Донбас. Тому з великою часткою ймовірності, до президентських виборів в РФ не буде великих загострень на Донбасі, і тим більше наступу бойовиків, тому що за цим підуть нові обмеження щодо Росії.

Джерело: Народна Правда