У Москві король Саудівської Аравії застряг на трапі літака (відео)

У Москві король Саудівської Аравії застряг на трапі літака (відео)
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Перший візит короля Саудівської Аравії Салмана бен Абдул-Азіз Аль Сауда до Москви розпочався із прикрого інциденту. В урядовому терміналі аеропорту Внуково-2 раптово перестав працювати поданий до борту трап-ескалатор.

Про це повідомляє “Народна Правда” із посиланням на comments.ua.

Трап-ескалатор зупинився на половині шляху. Король Саудівської Аравії спочатку чекав, коли рух відновиться, проте зрозумівши, що цього не станеться, він спустився з трапа самостійно.

Нагадаємо, на початку жовтня в Санкт-Петербурзі відбувся кумедний мітинг православних активістів проти онанізму, абортів, а також будь-яких видів сексу, які здійснюються з будь-якою іншою метою крім зачаття.

Крім того, у Російській Федерації вирішили заборонити собакам гавкати в окремі години доби. Депутати в Новосибірській області вже встигли схвалити в першому читанні законопроект, який розширює дію регіонального закону щодо дотримання тиші.

Нагадаємо також, у російському Томську правоохоронні органи затримали двох співробітників поліції, які займалися продажем наркотичних речовин, щоб покращити «розкриваність» злочинів. Проти двох співробітників Томського лінійного відділу МВС РФ було порушено кримінальну справу.

Додамо, раніше у РФ затримали родину канібалів, яка 18 років викрадала людей. Поліцейські з’ясували, що в Краснодарському краї діяла сім’я злочинців. Нелюди з 1999 року викрадали, вбивали і по частинах з’їдали своїх жертв.

Джерело: Народна Правда