Чому не можна їсти мавпяче м’ясо

Чому не можна їсти мавпяче м’ясо
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Нігерійське міністерство охорони здоров’я застерігло від вживання в їжу м’яса диких тварин, особливо м’яса мавп, після того, як 10 осіб заразилися мавпячою віспою у південному штаті Байєльса.

Відповідну заяву зробив міністр охорони здоров’я Нігерії, професор Ісаак Адеволь, передає «Народна правда» з посиланням на CGTN Africa.

Loading...

За його словами, триває розслідування з метою з’ясувати причину спалаху хвороби. А також закликали співгромадян проявляти пильність, оскільки немає ніякого відомого лікування.

Адеволь повідомив, що зразки проб були відправлені до лабораторії Всесвітньої організації охорони здоров’я в Сенегалі і що міністерство зможе дати рекомендації після отримання результатів.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), мавпяча віспа – це вірусний зооноз – захворювання, яке в першу чергу передається від тварин людині. У людей його вперше знайшли в 1970 році у Демократичній Республіці Конго.

Симптоми захворювання: головний біль, лихоманка, біль у спині і в деяких випадках, більше висипу, ніж у випадку з вітряною віспою. Це рідкісне захворювання і зазвичай не смертельне для людини.

Представник служби охорони здоров’я в штаті додав, що вірус можна підхопити з м’яса мавп і всіх диких тварин, таких як щури, білки і антилопи.

Нагадаємо, науковці вперше виявили мавпу-канібала. Самка тонкського макака два тижні носила з собою муміфікований труп свого дитинчати, а потім з’їла його.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...