Муженко сподівається, що США захищатиме українські склади від диверсантів

Муженко сподівається, що США захищатиме українські склади від диверсантів
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Начальник Генерального штабу — Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Віктор Муженко у п’ятницю, 6 жовтня, зустрівся з Аташе з питань оборони при Посольстві США в Україні полковником Томасом Уоффордом.

Під час зустрічі очільник Генерального штабу ЗС України наголосив на зацікавленості української сторони в залученні американських фахівців до заходів з посилення безпеки арсеналів, баз та складів, пише Народна Правда з посиланням на повідомлення Управління зв’язків з громадськістю Збройних Сил України.

Loading...

У ході розмови сторони також висловили переконання щодо інтенсифікації двостороннього співробітництва у військовій сфері між двома країнами.

Наразі, як зазначив, Віктор Муженко, ЗСУ демонструють прогрес у реформуванні та переході на стандарти НАТО завдяки консультативно-дорадчій допомозі, яку надають американські радники, а також підготовці особового складу підрозділів за участі американських інструкторів.

Муженко сподівається, що США захищатиме українські склади від диверсантів

Нагадаємо, в Калинівці, що за 20 км від Вінниці, сталася масштабна пожежа на складах боєприпасів, що спричинила вибухи. На складах із боєприпасами гасили пожежу 700 ліквідаторів.

Радник міністра внітрішніх справ Зорян Шкіряк назвав вибухи, що сталися на військових складах у Калинівці Вінницької області, ворожою російською диверсією, здійсненою за прямим наказом Путіна.

Також  відомий журналіст Юрій Бутусов написав у Facebook, що ці склади були атаковані. При цьому він підкреслив, що після Балаклеї арсенал у Калинівці є найбільшим складом ЗСУ. І також закликав владу нарешті вирішити проблему з розміщенням боєприпасів.

Військовий експерт Олег Жданов звернув увагу на те, що пожежа і вибухи в Калинівці схожі на ті, які раніше сталися  в Балаклії. Тому заявив, що за цією трагедією може стояти банальна недбалість військових.

У свою чергу, Кабінет міністрів України виділив 100 млн грн для ліквідації наслідків вибухів та пожежі на складі боєприпасів під Калинівкою Вінницької області, яка сталася вчора. Відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду 27 вересня.

А ось за вибухи відповідальність повинні понести не “стрілочники”, а Глава Генерального Штабу ЗСУ Віктор Муженко та його заступник, який відповідає за збереження військових складів. Про це на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук написав член колегії МВС, екс-радник Арсена Авакова, нардеп від “Народного фронту” Антон Геращенко,

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...