Зрив концерту Бабкіна у Львові: співак не визнав Росію агресором

Зрив концерту Бабкіна у Львові: співак не визнав Росію агресором
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Запланований на суботній вечір концерт у Львові харківського співака Сергія Бабкіна відмінили через “неоднозначну” позицію по окупації територій України РФ.

Loading...

Повідомляє “Народна Правда” з посиланням на Главком.

За словами Бабкіна, він виріс в сім’ї військових і вважає, що ситуація на Донбасі і в Криму неоднозначна. І її не можна так просто вирішити.

Львівськими активістами ця відповідь була розцінена як не визнання окупації Росією українських територій.

Сьогодні стало відомо, що СБУ не буде створювати окремої спецкомісії для перевірки російських артистів.

У вересні повідомлялося, що російські артисти зможуть гастролювати в Україні тільки з дозволу СБУ.

За словами віце-прем’єр-міністра В’ячеслава Кириленка, в ВР буде розглянуто законопроект про гастролі російських артистів в Україні. Раніше він був підтриманий в профільному комітеті.

Нагадаємо, про розвиток музичних фестивалів в Україні, дієвість санкцій проти російських виконавців і неефективність держави в прямій організації популярних музичних заходів, в інтерв’ю« Народної Правді »розповів блогер і людина, наближена до організаторів відомого фестивалю Atlas Weekend, Олександр Барабошко.

Нагадаємо також, віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко запропонував складати списки організаторів концертів, які запрошують в країну виконавців, які порушили закон про перетин кордону. Мова, перш за все, йде про російських виконавців, які давали концерти в окупованому Росією Криму , потрапляючи на півострів з території РФ. А 3 липня депутати від партії «Свобода» зареєстрували у Верховній Раді законопроект, який передбачає нові обмеження або заборона на проведення гастролей російських виконавців в Україні, а українських – в Росії. Втім, після 2014 року, російські виконавці і без того стали менше відвідувати нашу країну. «Народна Правда» розбиралася, як ця обставина вплинула на якість української музики.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...