Чотири міфи про схуднення, про які ви не знали

Чотири міфи про схуднення, про які ви не знали
Автор Желізняк Олександр в Новини

Люди, охочі схуднути, часто наштовхуються на помилкову інформацію в інтернеті, книгах, статтях, телепередачах. Адже інформації про жироспалення багато, а правди мало.

Про це повідомляє “Народна Правда” з посиланням на ladyhealth.

Йтиметься про чотири найпоширеніші міфи про схуднення.

1. Щоб худнути, потрібно їсти мало

Насправді людина, яка втинає калорійність більше, ніж на 50%, зупиняє процес спалювання жирів. А все через те, що тіло заганяється в стрес і перестає витрачати енергію, що призводить до застою в схудненні. Щоб цього уникнути, потрібно втинати калорійність поступово. Для початку зменшіть денний раціон на 15-20%. Тоді обмін речовин не сповільнюватиметься, і ви худнутимете швидше.

2. Щоб худнути потрібно багато тренуватися

Багато людей переоцінюють значимість тренувань для спалювання жирів. Займаючись по 3 години в залі, люди не обмежують себе в харчуванні і набирають зайву вагу. Насправді за 1 годину інтенсивного тренінгу спалюється 500-600 калорій, що прирівнюється до тарілки каші чи шматочка тортика. Пам’ятайте, що краще недоїсти, ніж потім годинами пітніти на тренуванні.

3. Щоб худнути, не потрібно їсти після 6

Для схуднення важлива загальна калорійність раціону, а не те, в який час ви їсте. Звичайно, не можна з’їдати весь денний раціон на ніч. Але якщо ви з’їдаєте ⅙ від денного раціону, це ніяк не вплине на жироспалення.

4. Щоб схуднути потрібно пити мало води

У процесі схуднення навпаки пити потрібно більше, щоб організм позбувався шлаків. Крім того, займаючись спортом ви пітнієте, втрачаючи рідину, яку обов’язково потрібно поповнювати. Тому пийте мінімум 3 літри води в день.

Не обманюйте себе і не вірте міфам про схуднення. Пам’ятайте про головний принцип жироспалювання-калорій спалювати потрібно більше, ніж ви споживаєте. Саме на цьому принципі базуються всі методики схуднення.

Раніше повідомлялося про продукти, які провокують целюліт і зайву вагу.

Також можна дізнатися, які з «корисних» продуктів насправді завдають шкоди організму.

Наш сайт, крім іншого, дає рекомендації з оптимального розміщення продуктів у холодильнику.

 

 

 

Джерело: Народна Правда