Сила в правді

Навігація

Дорогі авто й елітний будинок: як живе заступник прокурора Київської області (фото)

в Новини/Політична правда

Заступник прокурора Київської області Бендик Ярослав Миколайович потрапив під розслідування громадських активістів.

Про це повідомляє “Народна правда” з посиланням на PROSUD.

Проаналізувавши декларації прокурора Бендика за 2014, 2015 та 2016 роки, виявили, що основним доходом сім’ї прокурора є його власна зарплата – 290 тис. грн. кожного року. Його дружина, Бендик Оксана Анатоліївна, отримувала не більше 20 тис. грн. на рік працюючи в СФГ “МРІЯ” (селянське фермерське господарство ). Окрім цього, Оксана Анатоліївна щорічно отримувала близько 12 тис. грн. пенсії.

Однак ситуація з майном, як завжди набагато цікавіша – заступник прокурора вказав велику кількість майна, яке навряд чи можна було придбати при сукупному доході його родини за 3 роки – трохи більше 1 млн. грн.

У спільній власності прокурора, його дружини та дочки перебуває квартира на 55,7 м2 в Києві, придбана у 2005 році. Також, у власності усієї сім’ї знаходиться 45 соток землі у Димері, що за 40 км. від столиці. На жаль, через відсутність обох цих об’єктів в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно, ідентифікувати їхнє точне розташування неможливо.

Окрім цього, всі члени прокурорської родини мають право користування будинком у с. Лебедівка за 30 км. від Києва. Будинок площею 367 м2 та земля під ним належить Лук`яненко Марія Григорівна – тещі прокурора. Будинок знаходиться в окремому котеджному містечку, 15 соток землі в цьому районі коштує близько 550 тис. грн., а вартість подібного будинку на березі «Київського моря» може сягати 15 млн. грн.

Цікаво, що цільове призначення земельної ділянки під цим будинком – колективне садівництво. Тож схоже, що Марія Григорівна використовує її не за призначенням, чим порушує українське законодавство.

Також Марія Григорівна володіє квартирою у місті с. Нижча Дубечня, що у Вишгородському районі Київської області. Швидше за все саме в цій квартирі площею 82,8 м2 і мешкає Лук`яненко Марія.

Саме за цією адресою зареєстрована фізична особа-підприємець Лук’яненко Марія Григорівна, основним видом діяльності якої є «роздрібна торгівля з лотків і на ринках іншими товарами». Чи могла пані Марія заробити цією діяльністю 16 млн. грн. на будинок та землю в Лебедівці – риторичне питання.

Полюбляють члени прокурорської родини і дорогі автомобілі. Зокрема, дружина Оксана Бендик володіє Toyota Prado 2008 року, яку придбала у тому ж році. Ціна цього авто – 322 308 грн.

У 2014 році Оксана Анатоліївна придбала новеньку Skoda Octavia. Вказана вартість цього авто – 362 777 грн.

Та і цих автомобілів для Оксани Анатоліївни виявилося замало. 1 січня 2016 року, очевидно в якості подарунку, вона отримала право користування Volkswagen Tuareg 2013-го року від тієї ж таки Лук`яненко Марії Григорівни. Ціна такого авто близько 33 тис. дол.

Незважаючи на купівлю коштовних іномарок та будинку, прокурорській родині вдається ще й заощаджувати. Зокрема, Ярослав Миколайович разом з дружиною має готівкою 18 тис. дол. та 22 732 грн. на рахунках у банках.

Проаналізувавши декларацію Ярослава Бендика можна дійти до висновку, що прокурор навряд чи живе виключно на свою зарплату. Зважаючи на чисельні придбання його родини очевидним залишається факт, що 3-річного доходу в 1 мільйон гривень йому та його родині не вистачило б на такий спосіб життя. Натомість, за вже знайомою схемою, має прокурор Бендик успішну тещу, яка не шкодує передавати у власність своєму зятю і його родині дорогі автомобілі й будинки.

Дана інформація буде офіційно передана до Національного антикорупційного бюро України, Національного агентства з питань запобігання корупції, Генеральної прокуратури України.

Нагадаємо, у мережі показали життя київського прокурора: розкішні авто, байк та нерухомість.

Раніше в мережі показали розкішне життя  начальника відділу представництва в адміністративному судочинстві управління представництва захисту інтересів громадян та держави в суді прокуратури м. Києва Василя Смітюха.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...
Завантаження...
Завантаження...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: