Які продукти провокують появу раку у дітей

Які продукти провокують появу раку у дітей
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Вчені з Франції, проаналізувавши 437 випадків злоякісних пухлин мозку у дітей, закликали вагітних відмовитися від деяких продуктів, оскільки вони являють страшну небезпеку для новонароджених.

Експерти дійшли до висновку, що вживання фруктів та овочів з пестицидами під час вагітності збільшує ризик розвитку пухлини мозку у дітей в 1,5 рази, пише Народна Правда з посиланням на Хроніка.інфо.

На думку французьких вчених, пестициди, які потрапляють в організм матері, здатні впливати на плід через плацентарний бар’єр.

Кількість же пестицидів, що містяться у фруктах і овочах, залежить від техніки їх вирощування, адже фермери досить часто використовують отрутохімікати.

Топ-10 овочів, фруктів та ягід з пестицидами виглядає таким чином:

1. Селера – до 67 різних пестицидів.

2. Болгарський перець – до 63 різних пестицидів.

3. Персики – до 60 різних пестицидів.

4. Капуста – до 57 різних пестицидів.

5. Полуниця – до 53 різних пестицидів.

6. Яблука – до 47 різних пестицидів.

7. Шпинат до 45 різних пестицидів.

8. Картопля – до 36 різних пестицидів.

9. Вишня – до 25 різних пестицидів.

10. Чорниця – до 13 різних пестицидів.

Нагадаємо, фахівцями WebMD (найбільший американський портал по темі охорони здоров’я та одночасно спільноти лікарів) були зібрані кілька симптомів, які пов’язані з онкологією. Людина може не здогадуватися, що чимось хворіє, але організм кожен раз подає їй різні сигнали.

Також ми писали, що діагностувати рак легенів на початковій стадії захворювання під силу тільки досвідченому лікарю-онкологу. У свою чергу лікарі оприлюднили симптоми, які повинні насторожити і змусити негайно записатися на прийом до онколога.

Нагадаємо також, що в Україні рак щитовидної залози не так поширений, як рак молочних залоз або простати, проте більше 1,5 відсотків онкохворих українців мають саме цей діагноз. Все починається з ракових клітин, які з’являються в тканинах залози, після чого відбувається їх розмноження, в результаті чого утворюється злоякісна пухлина, яка з кожним роком починає рости.

А ось американські вчені з Техaськoгo унівеpситету ствopили унікальний прилад для діагностики раку. Дивo-pучка здaтна відpізнити вpaжену пухлиною ткaнину від здopoвoї і діaгнoстувaти oнкoлoгічне захворювання в організмі людини зa 10 секунд.

Нагадаємо, раніше вчені приголомшили новиною про ракові клітини. Науковцi виявили докази того, що раковi клiтини можуть спати i таким чином уникати наслiдкiв хiмiотерапiї, а потiм знову прокидатися.

Джерело: Народна Правда