Фреймут показала весільне фото

Фреймут показала весільне фото
Автор Желізняк Олександр в Новини/Фото/Відео/Шоу-бізнес

Відома своїми гучними перевірками ресторанів, Ольга Фреймут продемонструвала журналістам сімейні фото її весілля з головним режіссером «5 каналу» Олександром Ракоєдом.

Loading...

Повідомляє “Народна Правда” з посиланням на «Караван історій».

«Я дуже вдячна своєму другому чоловікові, Саші Ракоєду. Ми познайомилися, коли я була вагітна від Нілу і прийшла працювати на «5 канал». Він дуже скоро запропонував мені вийти за нього заміж. Я кажу: «Ти розумієш, що я вагітна немає від тебе і взагалі збираюся їхати до Англії знову?» А він: «Залишайся, ти моя доля, ти моя дружина». І я вийшла за нього».

Згідно з інформацією телеведучої, весілля відбулося в Києві в 2006 році. Ольга Фреймут обрала рожеве весільне плаття, доповнивши його фатою такого ж відтінку.

Тим часом, розкішне весілля львівського депутата вразило мережу.

Так, в мережі розгорівся скандал через шикарне весілля 23-річного депутата Львівської міської ради Віталія Свищова, вартість якої перевищила його річний дохід. Святкування, яке проходило в ресторані готелю «Ріксос-Прикарпаття» в Трускавці, розтягнулося на два дні. Були запрошені близько 150 гостей. Гостей розважали Тіна Кароль, Джеджула, Даша Астаф’єва, Міла Нітіч. Також перед гостями виступив німецький виконавець Лу Бега, відомий хітом Mambo No 5.

Відзначається, що таке святкування могло коштувати його організаторам понад 100 000 доларів.

Нагадаємо, не встигли влягтися пристрасті навколо скандалу з побиттям і нападом на журналістів «Схем» співробітників УДО, які охороняли територію біля ресторанного комплексу, в якому генеральний прокурор України Юрій Луценко одружив свого сина, як стало відомо про нову «Зраду .

На урочистостях з нагоди одруження старшого сина генпрокурора Юрія Луценка, під час яких представники держохорони напали на журналістів «Схем», побував президент Петро Порошенко, а також з десяток міністрів і нардепів.

Джерело: Народна Правда