Сила в правді

Навігація

Банкіри-аферисти масово “вішають” кредити на українців

Банкіри-аферисти масово “вішають” кредити на українців
в Новини/Соціальна правда

В Україні почастішали випадки афер у банках. Недобросовісні менеджери вдаються до шахрайських схем із використанням клієнтської бази.

Народна Правда” із посиланням на ICTV розповідає, як не стати жертвою банкірів-аферистів:

– Якщо працівники банку повісили на вас кредит, якого ви не брали, або ж поцупили ваш депозит – одразу ж подавайте повідомлення до поліції і звертайтеся до суду про визнання такої кредитної угоди недійсною, щоб банк не продовжив вам нараховувати відсотки та штрафи. І пам’ятайте: лише визнання судом такої угоди недійсною звільнить вас від сплати неіснуючого кредиту.

– Отримали гроші в банку – не лінуйтеся і перерахуйте їх, не відходячи від каси.

– Передавати цінні речі до банківських сейфів можна лише за однієї умови: якщо банк страхує свою відповідальність перед вкладником на випадок втрати покладеного в сейф майна.

– Уважно читайте всі документи, що надають вам працівники банку для підпису, і обов’язково беріть копії таких документів. Тоді ви зможете довести свою правоту в суді.

Нагадаємо, національний банк змусив банки змінити підходи до вивчення фінансової діяльності клієнтів. Тепер фінустанови будуть більш ретельно перевіряти походження коштів. Але це не все. Якщо раніше банки аналізували та звітували за ризиковими операціями щоквартально, то тепер вони змушені аналізувати ризик клієнтів щоденно.

Нагадаємо, в Україні з 20 червня вступив в силу новий закон “Про споживче кредитування”, який забороняє вказувати неправдиву інформацію про нульові процентні ставки в рекламі і зобов’яже фінустанови перевіряти платоспроможність своїх клієнтів. Це означає, що отримати кредит без довідки про доходи буде складніше.

Також ми повідомляли, що Укрексімбанк, Ощадбанк, «ПриватБанк» та інші держбанки зможуть проводити державні лотереї. Це передбачається проектом нових ліцензійних умов для операторів лотерей, що підготовлені Міністерством фінансів України та сприятиме розвитку конкуренції на ринку і зростання доходів держави.

Окрім того ми писали, що згідно із проектом №7094, який зареєстровано у ВР, можуть бути внесені зміни до закону «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом». Під документом стоять підписи низки народних депутатів – Тараса Батенка, Олександра Дубініна, Віктора Шевченка та багатьох інших, відтак вірогідність прийняття проекту досить велика.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: