Сила в правді

Навігація

Facebook змінює підхід до політичної реклами перед виборами-2018

Facebook змінює підхід до політичної реклами перед виборами-2018
в Закордонна правда/Новини

Через скандал із ймовірним впливом Російської Федерації на обрання Дональда Трампа президентом США, Facebook планує змінити схему публікації в соцмережі політичної реклами.  В компанії хочуть внести певні зміни в цей механізм до початку виборчої кампанії з проміжних виборів губернаторів і в Конгрес США, що заплановані на осінь 2018 року.

Таку заяву зробив представник компанії Майк Шрепфер, пише “Народна правда” з посиланням на агентство Reuters.

Він заявив, що в компанії активно  працюють над цим питанням, оскільки наразі  увага в компанії змістилася на те, щоб поліпшити це на щоденній основі.

Як відомо, розслідування американської розвідки показали, що втручання Москви в президентські вибори 2016 року стало можливим в тому числі і завдяки використанню соцмереж Facebook, Twitter і Google.

В Кремлі, як і раніше, заперечують будь-які втручання в вибори президента США минулого року.

У свою чергу в  Facebook пообіцяли запровадити регулярні оновлення і зміни в технології публікації реклами. На думку Шрепфера, впровадження таких змін буде  провести непросто, оскільки Facebook не має наміру випадково зачепити публікацію “здорових” матеріалів, а також через значний обсяг даних в найбільшій соцмережі в світі, що складається з 2 млрд користувачів і 5 млн рекламодавців.

Як відомо, вибори губернаторів штатів і в Конгрес США відбудуться в переважній більшості 6 листопада 2018 року. Буде обрано 435 представників Палати  і 33 членів Сенату.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що РФ використала соцмережі, щоб шпигувати за Еммануелем Макроном під час його виборчої кампанії. Агенти Кремля створювали фальшиві аккаунти в соцмережі для нагляду над посадовими особами кампанії Макрона та іншими наближеними людьми до президента Франції.

Нагадаємо, що РФ є фігурантом скандалу з втручанням у президентську кампанію в США. В країні після президентських виборів зросла кількість співробітників російських спецслужб.

Також раніше повідомлялося, що Facebook надасть докази російського сліду в виборах США. У Конгресі США розглядають дані компанії Facebook, які можуть бути використані в справі про маніпуляції РФ громадською думкою під час останніх виборів президента США.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні Закордонна правда

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: