Моторошна робо-дитина пояснила, чому малюки посміхаються (фото)

Моторошна робо-дитина пояснила, чому малюки посміхаються (фото)
Автор Желізняк Олександр в Новини/Фото/Відео

Американські вчені створили дещо моторошного робота-дитину, завдання якого імітувати вираз обличчя реальних дітей під час взаємодії з людиною, яка ним опікується.

Цей робот допоміг підтвердити, що маленькі діти посміхаються непросто так, пише «Народна правда» з посиланням на New Scientist.

Loading...

Пол Руволо з інженерного коледжу Оліна у Нідхемі (штат Массачусетс) з командою запрограмували робота так, щоб він посміхався так само, як і чотиримісячна дитина. Він також може реагувати на посмішки людини.

Команда виявила, що робо-дитина посміхається якомога частіше, щоб викликати посмішку у відповідь. Це узгоджується з попередніми дослідженнями про взаємодію матері і малюка обличчя до обличчя.

Хоча експеримент не дає жодного уявлення про те, чи знають діти або їхні батьки, що конкретно вони роблять, він дає зрозуміти, що сам по собі обмін усмішками має явну соціальну мету. Результати проливають світло на ранній розвиток людини і можуть допомогти виявити аномальні взаємодії у немовлят.

Моторошна робо-дитина пояснила, чому малюки посміхаються (фото)
Machine Perception Laboratory

Нагадаємо, міжнародна корпорація Royal Caribbean, заснована в Норвегії, збирається відправити в перший рейс вражаюче судно – «Симфонія морів», в барі якого напої наливатимуть роботи.

Додамо, пошта Німеччини найняла робота, який повинен допомагати її співробітникам і тягати важку кореспонденцію.

«Народна правда» також писала, що в Японії з’явилися роботи-вихователі. Роботи, спеціально призначені для догляду за дітьми, приходять на заміну персоналу дитячих садків в Токіо.

Джерело: Народна Правда