Сила в правді

Навігація

Нові пенсії: що потрібно знати переселенцям

Нові пенсії: що потрібно знати переселенцям
в Новини/Соціальна правда

Голова Мінсоцполітики Андрій Рева розповів, чи зміняться правила нарахування пенсій переселенцям у зв’язку з новою реформою.

Про це «Народна правда» повідомляє з посиланням на «112 Україна».

Рева підкреслив, що норма про припинення виплат, якщо пенсіонер-переселенець два місяці знаходиться не на території, підконтрольній Україні, нікуди не поділася.

За його словами, немає ніякого правила «58 днів», а є чітке пояснення в законі про статус внутрішньо переміщених осіб. Міністр нагадав, що в разі порушення вищевказаної норми, переселенець може втратити цей статус.

Хоча Рева також допустив скасування норми, якщо будуть внесені зміни в закон. Однак його відомство не буде суб’єктом, який їх внесе, оскільки не було таким під час прийняття попереднього пенсійного законодавства.

Такі заходи, додає голова Мінсоцполітики, вводилися не «від хорошого життя».

Нагадаємо, завдяки реформі, в українців з’явилося аж цілих три можливих варіанти виходу на відпочинок. З 2018 року — можна буде вийти на пенсію в 60 років при наявному стажі в 25 років, а не 15 як зараз, в 63 роки при стажі 15 років. Щороку вимоги до стажу збільшуватимуться на рік. І з 2019 року можна в 65 років піти на пенсію при стажі від 15 до 16 років. І до 2028 року поріг страхового стажу має досягти 35 років.

Раніше віце-прем’єр-міністр Павло Розенко назвав новий розмір мінімальної пенсії в Україні. Вона складатиме 1452 гривні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: