Оновлений “Приват-24” представлять українцям

Оновлений “Приват-24” представлять українцям
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Виявляється, що вже державний банк “Приватбанк” має намір оновити зручний сервіс доступу до послуг фінансової установи “Приват24”, якою користуються понад 9 мільйонів клієнтів.

У четвер, 12 жовтня, при вході в комп’ютерну версію системи клієнти банку побачили пропозицію протестувати нову версію сервісу, пише Народна Правда з посиланням на uamarket.info.

Loading...

Однак вже через кілька годин пропозиція спробувати оновлений сервіс зникла.

Зазначимо, що оператор “Приватбанку” підтвердив наявність нової версії, однак повідомив, що на даний момент оновлена версія не працює і терміни її запуску також невідомі.

Оновлений “Приват-24” представлять українцям

Оновлений “Приват-24” представлять українцям

Нагадаємо, у мережі запустили фішинговий сайт-клон сервісу Приват24 для того, щоб виманювати у клієнтів банку паролі та номери телефонів для доступу в інтернет-банкінг.

Нагадаємо також, що на сьогодні тільки клієнти ПриватБанк можуть використовувати додаток онлайн-банкінгу Приват24, а для клієнтів сторонніх банків мобільний додаток пообіцяли оновити після жовтня.

Окрім того, з 1 вересня “ПриватБанк” обмежив продаж іноземної валюти в онлайн-сервісі “Приват 24”. Продати валюту в дистанційних каналах банку можна в робочі дні з 10:00 до 16:00 за поточним курсом на момент проведення операції.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...
Загрузка...