Рекордні розкрадання коштів у Міноборони: з’явилися приголомшливі подробиці

Рекордні розкрадання коштів у Міноборони: з’явилися приголомшливі подробиці
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Також підозрюються керівники “Трейд Коммодіті”, за неофіційною інформацією, вони втекли

Детективи НАБУ і САП підозрюють ще двох чиновників Міністерства оборони у причетності до корупційної схеми з розтрати державних коштів у сумі понад 149 млн грн при закупівлі пального. Про це  повідомляє “Народна Правда” з посиланням на портал enkorr.

Серед нових підозрюваних – начальник відділу організації постачання пально-мастильних матеріалів управління поставок матеріальних ресурсів Департаменту держзакупівель Борис Малюк і старший інспектор відділу аудиту у сфері державних закупівель і моніторингу цін Департаменту внутрішнього аудиту та фінансового контролю Міноборони України Володимир Шемовнєв.

Крім того, з боку ТОВ “Трейд Коммодіті” НАБУ і САП підозрюють офіційного власника і директора компанії Вадима Майка і неформального керівника Володимира Гарькавого. Напередодні ЗМІ повідомили, що підозрювані від даного ТОВ втекли, імовірно, заздалегідь дізнавшись про спецоперацію НАБУ та САП.

Нагадаємо, що заміна статусу “антитерористичної операції” на статус “заходів безпеки з відновленню суверенітету і територіальної цілісності країни”, які передбачені новим законопроектом про реінтеграцію Донбасу, є великою помилкою.

Джерело: Народна Правда