Сила в правді

Навігація

Силовики попереджають українців про мегапотужну хакерську атаку

в Новини/Соціальна правда

За інформацією Служби безпеки України, на державні структури та приватні компанії чекає нова хвиля масштабної кібератаки.

Основною метою атаки є порушення штатного функціонування інформаційних систем, що може дестабілізувати ситуацію в країні, повідомляє “Народна Правда” із посиланням на прес-центр СБ України.

Фахівці СБ України отримали дані, що атака може бути здійснена з використанням оновлень, у тому числі загальнодоступного прикладного програмного забезпечення. Механізм її реалізації буде подібним до кібератаки, проведеної в червні 2017 року.

Для попередження несанкціонованого блокування інформаційних систем рекомендують дотримуватись таких правил:

– оновити сигнатури антивірусного ПЗ на серверах і робочих станціях;

– здійснити резервування інформації, що оброблюється на комп’ютерному обладнанні;

– забезпечити щоденне оновлення системного програмного забезпечення, у т.ч. OS Windows усіх без винятку версій.

Нагадаємо, 27 червня, на деякі підприємства комерційного та державного секторів.була здійснена зовнішня хакерська атака невідомим вірусом, який вже отримав назву “Петя”. Фахівці з безпеки комп’ютерних даних вже оприлюднили способи, як уберегтися або ж вилікувати інфіковану “машину”. Найнадійніший спосіб – це профілактика. Якщо у вас стоїть операційна система Windows, переконайтеся, що у вас стоїть свіже оновлення. Зокрема, необхідно поставити оновлення Microsoft, яке вийшло 14 березня 2017 року, що закриває дірку в безпеці.

Нагадаємо також, 27 червня, Національний банк України попередив банки та інших учасників фінансового сектора про здійснювану зовнішню хакерську атаку невідомим вірусом на кілька українських банків, а також деякі підприємства комерційного та державного секторів.

Хакерської атаки зазнали комп’ютерні системи Ощадбанку та ще деяких банків, Укрпошти, Київенерго та Укрнерго, Укртелекому, Нової пошти та інші.

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.
Завантаження...
Завантаження...

Останні Новини

Scroll Up