Сила в правді

Навігація

У Британії розроблено план на випадок «повстання машин»

У Британії розроблено план на випадок «повстання машин»
в Закордонна правда/Новини

Фахівці з Інституту глобального розвитку при Університетському коледжі Лондона розробили план протистояння «повстанню роботів».

Експерти побоюються, що роботи погрожують позбавити людей мільйонів робочих місць, передає «Народна правда» з посиланням на The Independent.

Радикальні пропозиції включають в себе будівництво 1,5 мільйони нових соціальних будинків без орендної плати для тих, хто найбільшою мірою потребує житла. Також експерти пропонують оплачувати третину страв 2,2 мільйона домогосподарств у Великобританії.

Ще одна пропозиція – спеціальний пропуск (Freedom Pass), що дозволяє людям з обмеженими можливостями та особам старше 60 років подорожувати в містах безкоштовно, дати всім.

Крім того, в інституті пропонують оплачувати доступ до інтернету і телефонного зв’язку, дозволяючи всім, в тому числі людям з низьким або взагалі без доходу, отримати можливість шукати роботу, «а також брати участь у демократичних процесах як поінформованим громадянам».

Далі. Експерти вважають за необхідне виплачувати кожному громадянину гарантований дохід незалежно від того, чи є у нього робота або ні.

Однак уже з’явилися розрахунки, які показують складність реалізації цих ініціатив. Наприклад, виплата всім британцям допомоги з безробіття, яка зараз становить 73,1 фунтів стерлінгів на тиждень, обходитиметься бюджету щорічно у 250 мільярдів фунтів стерлінгів – 13 відсотків від всього ВВП Великої Британії.

Нагадаємо, пошта Німеччини найняла робота, який повинен допомагати її співробітникам і тягати важку кореспонденцію.

«Народна правда» також писала, що в Японії з’явилися роботи-вихователі. Роботи, спеціально призначені для догляду за дітьми, приходять на заміну персоналу дитячих садків в Токіо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Закордонна правда

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: