У Києві помітили лева ” на прогулянці”

У Києві помітили лева ” на прогулянці”
в Новини

На бульварі Марії Примаченко на столичному Печерську з’явилася тимчасова інсталяція, яка стала першим арт-об’єктом проекту Prima Maria Art Boulevard. Нагадаємо, бульвар, що носить ім’я художниці, планують перетворити в художній простір, в якому з’являться скульптури у вигляді унікальних робіт художниці.

Першим на бульварі (перетин з бул. Лесі Українки) з’явився жовтий лев – персонаж картини “Звір гуляє”. Відомо, що Примаченко мріяла зібрати художників і розмалювати будинки в містах. “Тоді б Київ цвів не тільки садами, а вдома б сміялися людям”, – говорила художниця.

У Києві помітили лева ” на прогулянці”

Як зазначає автор ідеї, поява першої інсталяції – це старт реалізації проекту з облаштування бульвару в яскраве арт-простір. “Жовтий лев, як ніби-то зійшов з картини і виявився на бульварі, ставши його частиною. Незабаром буде створено ряд оригінальних арт-об’єктів в вигляді скульптур за мотивами робіт художниці, її картини також з’являться і на фасадах будинків по бульвару у вигляді Мураль”, – зазначає автор ідеї проекту Едуард Архімовіч.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...