Сила в правді

Навігація

Вартість газу і тепла зростуть: Насалик сказав коли (відео)

Вартість газу і тепла зростуть: Насалик сказав коли (відео)
в Економічна правда/Новини

За словами міністра енергетики та вугільної промисловості, якщо відбудеться підвищення цін на німецькому хабі, тарифи для населення можуть зрости 1 квітня 2018 року.

Міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик заявив, що тарифи на газ та тепло для населення можуть зрости 1 квітня 2018 року, якщо відбудеться підвищення цін на німецькому хабі, тарифи.

“Із 1 квітня зовсім інша ситуація, і треба буде відслідковувати ринок газу, який буде у Європі. Ми прив’язані до німецького хабу”, – сказав Насалик.

При цьому міністр зазначив, що ціна на газ та тепло цієї зими лишатимуться на рівні минулого року.

Також він нагадав, що наразі міністерство не бачить підстав для підвищення цін на газ та тарифів на тепло для населення.

Нагадаємо, що найближчим часом в Україні може змінитися ціна на газ. У Кабінеті міністрів мають намір провести верифікацію формули формування ціни на паливо.

Також вартозазначити, що за словами  першого заступника глави МВФ Девіда Ліптона, тарифи на газ в Україні, якщо порівнювати із сусідніми країнами є дуже низькими. Ліптон зауважив, що Україна потребує інвестицій у власну інфраструктуру, відтак необхідним є підвищення цін на газ.

“Народна Правда” повідомляла, що у міністерстві енергетики та вугільної промисловості пропонують трохи змінити текст постанови Кабінету міністрів №187 від 22.03.2017 року про спеціальні зобов’язання національного нафтогазового холдингу “Нафтогаз України” та деяких інших організацій на ринку природного газу. Цей крок повинен не допустити підвищення цін на газ для українців під час нового опалювального сезону.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Економічна правда

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: