Сила в правді

Навігація

Ворона прямо на льоту випросила пиріжок у далекобійника (відео)

Ворона прямо на льоту випросила пиріжок у далекобійника (відео)
в Закордонна правда/Новини

Ворони Казахстану настільки суворі, що випрошують їжу у водіїв просто під час руху. Одна з них стала зіркою YouTube, випросивши у далекобійника пиріжок.

Про це розповідає “Народна Правда“.

Ворона супроводжувала вантажівку під час руху до тих пір, поки не отримала частування.

Нагадаємо, жителі Австралії в останні тижні почали масово скаржитися на напади сорок, у яких почався сезон «захисту гнізд». Самці сорок два рази на рік – навесні та восени, влаштовують справжнє полювання на людей, в яких вони чомусь бачать загрозу. За короткий час було зафіксовано понад тисячу нападів на місцевих жителів.

Нагадаємо також, раніше ми повідомляли про собаку, яка сміється як людина. Справа в тому, що пес Такер народився з дуже рідкісним захворюванням – мукополісахарідоз типу VI.

Додамо, у Магнітогорську розвісили банери з оголошенням про продаж кота за майже мільйон рублів і обіцянкою дати в подарунок квартиру. Сердитий кіт, або Grumpy Cat став обличчям реклами одного з забудовників.

Крім того, у Києві неподалік Московського мосту перехожі зауважили лося великого розміру. Свідки розповіли, що тварина поводиться спокійно, лось гуляв та відпочивав, ніби для нього не відбувається нічого дивного.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні Закордонна правда

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: