Сила в правді

Навігація

Ворона прямо на льоту випросила пиріжок у далекобійника (відео)

в Закордонна правда/Новини

Ворони Казахстану настільки суворі, що випрошують їжу у водіїв просто під час руху. Одна з них стала зіркою YouTube, випросивши у далекобійника пиріжок.

Про це розповідає “Народна Правда“.

Ворона супроводжувала вантажівку під час руху до тих пір, поки не отримала частування.

Нагадаємо, жителі Австралії в останні тижні почали масово скаржитися на напади сорок, у яких почався сезон «захисту гнізд». Самці сорок два рази на рік – навесні та восени, влаштовують справжнє полювання на людей, в яких вони чомусь бачать загрозу. За короткий час було зафіксовано понад тисячу нападів на місцевих жителів.

Нагадаємо також, раніше ми повідомляли про собаку, яка сміється як людина. Справа в тому, що пес Такер народився з дуже рідкісним захворюванням – мукополісахарідоз типу VI.

Додамо, у Магнітогорську розвісили банери з оголошенням про продаж кота за майже мільйон рублів і обіцянкою дати в подарунок квартиру. Сердитий кіт, або Grumpy Cat став обличчям реклами одного з забудовників.

Крім того, у Києві неподалік Московського мосту перехожі зауважили лося великого розміру. Свідки розповіли, що тварина поводиться спокійно, лось гуляв та відпочивав, ніби для нього не відбувається нічого дивного.

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.
Завантаження...
Завантаження...

Останні Закордонна правда

Scroll Up