Всесвітньо відомий альпініст наклав на себе руки, побачивши загибель дівчини у лавині (фото)

Всесвітньо відомий альпініст наклав на себе руки, побачивши загибель дівчини у лавині (фото) Фото: "emaze.com"
Автор Желізняк Олександр в Новини/Фото/Відео

У минулі вихідні на горі Імп Пік у Монтані (США) зійшла лавина шириною 45 метрів. Під нею опинилася 23-річна Інге Перкінс.

Її хлопцеві Гейдену Кеннеді, альпіністові світового класу, вдалося врятуватися, але він бачив, що сталося з його половинкою, пише «Народна правда» з посиланням на National Post.

27-річний альпініст кинувся шукати Інге, але це йому не вдалося. Тому попрямував до найближчого округу за допомогою. Вже в понеділок рятувальники виявили тіло дівчини під метром снігу.

Але трагедія, на жаль, на цьому не закінчилася. У неділю, коли рятувальники збиралися на пошуки, Кеннеді наклав на себе руки.

Його батько, Майкл Кеннеді, підтвердив смерть свого сина. «Гейден пережив лавину, але не нестерпну втрату своєї супутниці життя. Він вирішив накласти на себе руки. Я і його мати Джулія із сумом поважаємо його рішення», – написав батько у Facebook.

Кеннеді, відзначимо, був вундеркіндом серед альпіністів. Він піднімався на найнебезпечніші і найскладніші піки земної кулі. У 2014 році його назвали кращим молодим альпіністом на планеті.

Нагадаємо, російські рятувальники встановили особи альпіністів, тіла яких були знайдені на Ельбрусі у вересні поточного року.

Раніше «Народна правда» повідомляла, що в австрійських Альпах загинуло п’ятеро альпіністів, ще один отримав важкі травми. Подія трапилася на порівняно невеликій висоті – близько 2300 метрів над рівнем моря.

Джерело: Народна Правда