Сила в правді

Навігація

Чотири звички, яких варто позбутися заради здоров’я

Чотири звички, яких варто позбутися заради здоров’я
в Новини/Соціальна правда

Дослідники з Університету Клемсона оцінили гігієнічність деяких поширених звичок. Виявилося, що багато хто з них здатні привести до інфікування різними захворюваннями, часто досить важкими.

Існує думка, що якщо їжу, яка впала на підлогу, підняти протягом 5 секунд, вона не встигне забруднитися. Фахівці стверджують, що це не так, пише Народна Правда з посиланням на Сегодня.

Навіть через одну секунду після падіння їжа буде заражена мікроорганізмами з підлоги. Особливо легко піддається забрудненню волога їжа, яка впала на землю або килим,

Вживання торта, на якому задули свічки. Вчені провели експеримент: шматки пінопласту покрили шоколадом і встановили на них свічки. Потім попросили добровольців задути свічки. В результаті виявилося, що кількість мікроорганізмів на поверхні шоколаду збільшилася.

Спільне використання одного посуду з соусом. Іноді кілька людей макають шматочки їжі в одну і ту ж таріль з соусом, відкушують від них і багаторазово повторюють дію. У такому випадку кількість бактерій в соусі збільшується в 2-5 разів.

Гра пів-понг. Популярна серед молоді гра Beer Pong становить неабияку небезпеку для здоров’я. В її ході учасники намагаються потрапити м’ячиком для пінг-понгу в келих з пивом. На таких м’ячиках мешкає безліч мікроорганізмів, і всі вони потрапляють в пиво гравців.

Нагадаємо, вчені виявили докази того, що ракові клітини можуть спати і таким чином уникати наслідків хіміотерапії, а потім знову прокидатися.

Нагадаємо, на думку провідного нейробіолога Метью Уокера, директора Наукового центру сну в Каліфорнійському університеті в Берклі, брак сну провокує розвиток багатьох важких захворювань, серед яких злоякісні новоутворення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: