Електричний гребінець позбавить від вошей за день

Електричний гребінець позбавить від вошей за день
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Позбутися від вошей важко, але німецьким інженерам з Фраунгоферійского інституту технології поверхні і тонких плівок (Мюнхен) вдалося запропонувати ефективний інструмент.

Фахівці розробили унікальний електричний гребінець, який позбавляє людину від вошей всього за добу і до того ж без шкоди для здоров’я, передає “Народна Правда”.

Звична терапія проти вошей передбачає використання спеціальних шампунів або лосьйонів. Ці кошти вбивають вошей, а після того мертвих комах потрібно вичісувати гребінцем. Але при тому шампуні не діють проти яєць паразитів, тому курс лікування треба повторювати. До того ж воші часто виробляють імунітет до шампунів.

Німецькі інженери пропонують пропускати електричний струм високої напруги зубчиками гребінця. Кінчики цих зубчиків виступають електродами. Струм, що протікає між електродами, розщеплює молекули повітря, створює холодну плазму. Плазма вбиває вошей. Що найважливіше, при цьому температура на поверхні голови залишається звичайною.

Як показали експерименти, за допомогою гребінця від вошей позбавляються за добу. Винахідники відзначають, що пристрій буде корисним не тільки батькам маленьких дітей, педіатрам, але і власникам домашніх тварин.

Раніше називалися основні правила для здоров’я і краси волосся. Також повідомлялося про спосіб, за допомогою якого можна зупинити облисіння.

Джерело: Народна Правда