Сила в правді

Навігація

Феєрична перемога “Шахтаря” над “Ворсклою” (відео)

в Новини/Соціальна правда/Спорт

Перший матч 12-го туру УПЛ став центральним поєдинком змагання. У Харкові зустрілися «Шахтар» і «Ворскла», що розташовувалися перед зустріччю на 1-м і 3-м місці в турнірній таблиці.

Як і передбачалося, «Шахтар» відразу ж захопив ініціативу, але по ходу протистояння полтавським футболістам вдавалися гідні відповіді на гольові комбінації гравців «Шахтаря», передає «Народна Правда».

Уже в першому таймі «Шахтар» вів у рахунку 2:0 (відзначилися Марлос і Факундо Феррейра). Але футболістам «Ворскли» вдалося відіграти один м’яч уже в першому таймі, а незабаром після перерви в матчі, і другий м’яч. В обох випадках Коломоєць використовував помилки гравців «Шахтаря» в центрі поля.

Однак господарям поля в Харкові вдалося таки схилити матч на свою користь. Феррейра зробив дубль на 82-й хвилині гри, завершивши комбінацію Марлоса і Бланко-Лещука. У підсумку перемога 3:2.

«Шахтар», як і раніше, очолює турнірну позицію змагання. «Динамо» відстає на 7 очок, але у киян два матчі в запасі. «Ворскла» за підсумками туру залишиться на 3-му місці, але конкуренти можуть підібратися на мінімальну відстань.

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.