Колишня дружина судді Вищого госпсуду тішиться з ним по закордонних віллах і готелях

Колишня дружина судді Вищого госпсуду тішиться з ним по закордонних віллах і готелях Фото: "radiosvoboda.org"
Автор Желізняк Олександр в Новини

Така поведінка пари може свідчити про фіктивний характер розлучення з метою приховування майна в декларації судді.

Loading...

Про це повідомляє “Народна Правда” з посиланням на Схеми.

Екс-дружина судді Вищого госпсуду Артура Ємельянова по офіційному розлученню продовжує мати спільний побут із ним. Крім того, у неї помічено численну елітну нерухомість у різних куточках світу, де нібито колишнє подружжя відпочиває разом.

Така поведінка пари може свідчити про фіктивний характер розлучення з метою приховування майна в декларації судді.

Світлана Ємельянова в 2011 році придбала віллу в комплексі Seashell Belek Elite Villas на березі Середземного моря в Анталії в Туреччині за 350 тис. турецьких лір, або, за курсом на той час, більше 250 тис. доларів США. Ця інформація є в виписці з турецького земельного кадастру. За даними виписки з земельного департаменту ОАЕ, в 2013 році Світлана купила ще одні апартаменти – в комплексі Palm Jumeirah / North Residences в Дубаї за ціною 1 мільйон 300 тис. дирхамів, або понад 350 тис. доларів США на той момент.

З квітня 2014 року Світлана Ємельянова, згідно з виписками з австрійського реєстру юросіб, є акціонером двох фірм AHL REAL PEU GmbH і AHL REAL KAV GmbH. Першій фірмі належить чотиризірковий готель Prinz Eugen, другий – готель Kavalier, обидва в Відні. Кожен з готелів в 2012 році був оцінений в 4,5 мільйона євро.

А з лютого 2016 року за офіційними даними німецького реєстру юросіб екс-дружина судді є співвласницею німецької фірми AVIAWEB GmbH, яка управляє трьома готелями мережі FAIR HOTEL у Франкфурті-на-Майні: Hotel Villa Diana, Hotel an der Messe і Hotel Europaallee.

Більшість знайденого журналістами іноземного майна Світлани Ємельянової було придбано до 2014 року включно, тобто в період, поки вона перебувала в офіційному шлюбі з українським суддею.

У даних української податкової вказано, що за період 2001-2014 років Світлана заробила тільки 3 мільйони грн. Артур Ємельянов був офіційно одружений на Світлані понад 20 років, а розлучилися вони в кінці 2014. На думку журналістів, розірвання шлюбу може бути фіктивним, щоб не декларувати елітне майно, яке тепер оформлене на екс-дружину.

Суддя регулярно відвідує Відень, де живе його колишня дружина разом з їхніми дітьми. Крім того, журналісти виявили свідоцтва не менше чотирьох спільних зарубіжних поїздок пари на відпочинок вже після розлучення протягом 2015-2016 років.

Вони літали на новорічний відпочинок до Відня, Берліна і в Амстердам, літали на день народження Артура в Женеву, потім відпочивали в турецьких Стамбулі і Анталії. І кожен раз вони вилітали і поверталися до Києва разом одним рейсом.

У жовтні журналісти зустріли Артура Ємельянова у Відні біля будинку, в якому, за офіційними документами, апартаменти знімає Світлана.

Однак суддя спілкуватися з журналістами не захотів, тільки коротко відповів, що готовий в інтерв’ю прокоментувати всі наведені факти. Правда, в призначений день він відмовився від коментарів і пообіцяв відреагувати на запит після повернення з відпустки. Світлана Ємельянова не відповіла на запит журналістів з переліком питань для інтерв’ю.

Суддя Артур Ємельянов є фігурантом кримінального провадження щодо незаконного втручання в діяльність судових органів.

Нагадаємо, що 27 липня 2017 року Вища кваліфікаційна комісія суддів затвердила рейтинг та оголосила імена переможців конкурсу до нового Верховного Суду – найвищої інстанції в судовій системі України. Особисто Президент та усі члени ВККС одноголосно заявляли про безпрецедентну відкритість конкурсу при відборі суддів.

Також варто зазначити, що журналісти показували, як живе суддя Окружного адміністративного суду міста Києва.

 

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...