Сила в правді

Навігація

З будівлі Ради ЄС евакуюють персонал – багато людей отруїлося газом

З будівлі Ради ЄС евакуюють персонал – багато людей отруїлося газом
в Закордонна правда/Новини

У головній будівлі Ради ЄС та Європейської ради – «Європа» – через задимлення триває евакуація персоналу. Багато людей отруїлися небезпечним газом. Інцидент стався у п’ятницю, 13 жовтня, зранку.

Про це повідомляє Укрінформ, передає “Народна правда“.

На місце прибули пожежники та медики. Проводиться розслідування.

Як попередньо з’ясовано, задимлення сталося через технічну несправність системи вентиляції на кухні, що призвело до отруєння персоналу. Усі люди отримали належну медичну допомогу.

У рамках вжитих заходів безпеки Генеральний секретаріат Ради ЄС вирішив евакуювати персонал з будівлі «Європа» до іншого приміщення керівної інституції ЄС.

Інцидент обговорять лідери ЄС на саміті наступного тижня.

Нагадаємо, в  одній із шкіл Рівного стався інцидент – під час перерви один з учнів розпорошив в приміщенні навчального закладу перцевий газ. Адміністрація школи №18 Рівного провела вимушену евакуацію  учнів, навчальний процес було призупинено.

Також в одній з київських гімназій сталося масове отруєння. На другий день після харчування в шкільній їдальні з 518 учнів гімназії №59 міста Києва майже половина не прийшла на заняття.

А в Росії бенкет на «Святі сокири» закінчився отруєнням десятків людей. Після свята до медичних закладів звернулося 129 осіб, 24 з яких довелося госпіталізувати.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Закордонна правда

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: